reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ale Wam zazdroszczę...mojej się pogorszyło. Jak zasypia koło 20.30, tak wstaje około 24-1, później 4.30 i 8. W między czasie się przenoszą i muszę dawać smoczek...wiem że to i tak nie najgorzej... Ale chciałabym jak kiedyś żeby spała 6 h ciagiem..

Nasze marzenia a rzeczywistość [emoji28][emoji16] i tak masz nienajgorzej :) a może to po prostu też skok, jeśli więcej i często je to na pewno. U mnie w ogóle młoda nie przesypia nocy tak jak wasze. Buszuje do 21.30 minimum i pospi prwnie do 24, później 3 i później 5 także ja już się przyzwyczaiłam i jakoś wyspana wstaje i nawet kawy nie pije [emoji3][emoji3] ale akurat ja w życiu mało co kawy wypiłam to może dlatego. Jak tak piszecie i spaniu 5-8 h waszych maleństw to czekam kiedy u mnie taki przełom będzie xd
 
reklama
Dziewczyny jakby któraś chciała to dość fajne i tanie są na aliexpres kombinezony, kurtki .. tam można oglądnąć a opiniach realne zdjęcia :) Zobacz załącznik 908518

Tylko, że znając aliexpress przyjdzie to po zimie [emoji28][emoji28][emoji28] żarcik, może w grudniu będzie. Ale w najlepszym wypadku chyba 3 tyg idzie, zależy od trafu szczęścia.
 
Tylko, że znając aliexpress przyjdzie to po zimie [emoji28][emoji28][emoji28] żarcik, może w grudniu będzie. Ale w najlepszym wypadku chyba 3 tyg idzie, zależy od trafu szczęścia.
Ja w sumie co zamawiałam to tak do miesiąca było :) myślę właśnie na wiosnę o jakims kombinezonie i pewnie coś na święta
 
Jak widać co osoba to podejście [emoji5] nie zamierzam się nakręcać i panikować bez powodu, bo skoro dziecko mi je ładnie z piersi, robi siku i kupę normalnie i nie jest jakoś inna i dziwna podejrzana w zachowaniu to obstawiam, że przybiera normalnie tak jak na jej osobę przystało :) bo nie kieruje się tymi tabelkami z wytycznymi tylko tym co położna i lekarz mi powie, a od urodzenia było wszystko w porządku z jej wagą itd. Teraz nawet czuje, że skubana nauczyła się już ładnie jeść i ssać i nie wydziwia tak jak wcześniej. Będzie na pewno dobrze :)

To zdrówka życzę wam :) to akurat wiadomo lepiej kontrolować często wage skoro tyle was spotyka :( gdybym przy okazji wizyt tak częstych tez odwiedzała pediatrę to już dawno byłaby zwazona, bo jednak ciekawa jestem. No, ale wyszło jak wyszło i czekamy bez stresu :) dziecko najbardziej cierpi na tym jak matka się stresuje, bo wyczuwa wszystko. Zauważyłam to po mojej ostatnio. Gdy ja zaczynam czuc jakiekolwiek negatywne emocje to ona tez wtedy marudna jest
Hmm tak Was czytam z tym wazeniem maluchów. I ja zarówno syna, jak i córkę, w tych pierwszych 6-8 tyg życia wazylam czesciej. Teraz nikt mi nie kazal chodzic i sprawdzac, polozna juz byla 6 razy. Teraz wazymy przy okazji szczepien i tyle:) mysle,ze wskazania do dodatkoweho chodzenia by wazyc jest wtedy, gdy wczesniej byly jakies problemy z przybieraniem;)
 
A wy wszystkie planujecie kupować grube kombinezony na zime? Ja osobiście Myslalam o takim śpiworku
IMG_1148.PNG
 

Załączniki

  • IMG_1148.PNG
    IMG_1148.PNG
    1,8 MB · Wyświetleń: 387
reklama
Dziewczyny a jak że smogiem u was? Wychodzicie na spacery? Sprawdzacie wogole czy jest i ile przekroczony?
Z jednej strony wiem że to syf z drugiej w Krakowie musiałabym cała cała i jesień w domu siedzieć:((
 
Do góry