reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Moje dziecko jak zjadło o 21 tak usnelo o 22 i obudził się o 5.30. Normalnie szok :D chyba poczuł że matka zdycha z powodu okresu i dał mi pospać :D nie budzilam się ani razu w nocy, jak usnelam w jednej pozycji w takiej też się obudziłam i miałam wrażenie że spalam 5 minut. Ale mimo to fajnie, że tyle dzisiaj przespał. A bałam się, że w nocy da mi popalić bo pół dnia byliśmy na dworze i ciągle mi spał w wózku.
 
reklama
Moje dziecko jak zjadło o 21 tak usnelo o 22 i obudził się o 5.30. Normalnie szok :D chyba poczuł że matka zdycha z powodu okresu i dał mi pospać :D nie budzilam się ani razu w nocy, jak usnelam w jednej pozycji w takiej też się obudziłam i miałam wrażenie że spalam 5 minut. Ale mimo to fajnie, że tyle dzisiaj przespał. A bałam się, że w nocy da mi popalić bo pół dnia byliśmy na dworze i ciągle mi spał w wózku.
Ja też jestem zadowolona. 6.30-pierwsza pobudka od 23 :D pierwsza przespana noc. Aż patrzę na zegarek i nie wierzę :D
 
Ja też jestem zadowolona. 6.30-pierwsza pobudka od 23 :D pierwsza przespana noc. Aż patrzę na zegarek i nie wierzę :D
Ale Wam zazdroszczę...mojej się pogorszyło. Jak zasypia koło 20.30, tak wstaje około 24-1, później 4.30 i 8. W między czasie się przenoszą i muszę dawać smoczek...wiem że to i tak nie najgorzej... Ale chciałabym jak kiedyś żeby spała 6 h ciagiem..
 
Ale Wam zazdroszczę...mojej się pogorszyło. Jak zasypia koło 20.30, tak wstaje około 24-1, później 4.30 i 8. W między czasie się przenoszą i muszę dawać smoczek...wiem że to i tak nie najgorzej... Ale chciałabym jak kiedyś żeby spała 6 h ciagiem..

Ja dziś podobnie. Poza tym wczoraj dała nam w nocy czasu i do dziś jeszcze nie mogę odespać.
 
Dziewczyny jakby któraś chciała to dość fajne i tanie są na aliexpres kombinezony, kurtki .. tam można oglądnąć a opiniach realne zdjęcia :)
Screenshot_2018-10-18-09-20-04-472_com.android.chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-18-09-20-04-472_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2018-10-18-09-20-04-472_com.android.chrome.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 353
Jeśli chciałabyś zwazyc Kornelię to możesz pójść do o środka zdrowia to napewno zdążą albo umówić się na wizytę na dzieci zdrowe. 6tyg to długo żeby nie ważyć tak małego dziecka jak się karmi piersią. Przynajmniej ja bym się martwiła czy się najada.

Dobrze wiedzieć, ale nie chce jej znowu fundować stresu i chodzić po przychodniach, lekarzach, bo to co wczoraj biedna przeżyła to szok. Wole jednak już poczekać te 12 dni i będzie położna. Czyli po miesiącu i 10 dniach zostanie zwazona i zmierzona także tragedii nie ma. Tym bardziej, że nie miała wcześniej problemów z przybieraniem także nie nakręcam się :p a i tez w ciągu dnia poznałabym po niej gdyby się nie najadala to akurat widze. Ostatnio tez ma skok jakiś, bo wisi na cycu co godzinę i je często cwaniara, ale zbliża się 11 tydzień to możliwe. I tez widze nowe umiejętności, kaszle na zawołanie hah. Dotyka mojej twarzy jak mam blisko przed nią i chwyta za nos, usta i ciekawie patrzy na mnie.
 
Tak wiem, u nas była 6 razy, tylko że wizyty odbyły się w pierwszych 3 tygodniach życia Małego :)

To często musiały być. U nas położna jest do naszej dyspozycji gdy poprosimy i przychodzi, ale ostatnio miała tez urlop to wtedy dlatego dopiero na szczepieniu sie spotkałyśmy, a wczoraj miała jakieś zastępstwo w przychodni i mogłaby się nie wyrobić, a my tez jechałyśmy na te usg bioderek to już się konkretnie na 30 października umówiłyśmy.
 
Ja też bym się bała tyle nie ważyć Olka [emoji39][emoji41] u nas znów często praktycznie co tydzień bo to szczepienia przez 3tyg , to katarek , to anemia i zawsze coś w tym ośrodku zdrowia [emoji39] jak wasze wyniki i hemoglobina? Nic nie pomieszałam że ty ostatnio o to pytałaś prawda ? :)

Jak widać co osoba to podejście [emoji5] nie zamierzam się nakręcać i panikować bez powodu, bo skoro dziecko mi je ładnie z piersi, robi siku i kupę normalnie i nie jest jakoś inna i dziwna podejrzana w zachowaniu to obstawiam, że przybiera normalnie tak jak na jej osobę przystało :) bo nie kieruje się tymi tabelkami z wytycznymi tylko tym co położna i lekarz mi powie, a od urodzenia było wszystko w porządku z jej wagą itd. Teraz nawet czuje, że skubana nauczyła się już ładnie jeść i ssać i nie wydziwia tak jak wcześniej. Będzie na pewno dobrze :)

To zdrówka życzę wam :) to akurat wiadomo lepiej kontrolować często wage skoro tyle was spotyka :( gdybym przy okazji wizyt tak częstych tez odwiedzała pediatrę to już dawno byłaby zwazona, bo jednak ciekawa jestem. No, ale wyszło jak wyszło i czekamy bez stresu :) dziecko najbardziej cierpi na tym jak matka się stresuje, bo wyczuwa wszystko. Zauważyłam to po mojej ostatnio. Gdy ja zaczynam czuc jakiekolwiek negatywne emocje to ona tez wtedy marudna jest
 
reklama
Dziewczyny jakby któraś chciała to dość fajne i tanie są na aliexpres kombinezony, kurtki .. tam można oglądnąć a opiniach realne zdjęcia :) Zobacz załącznik 908518
Oglądałam wczoraj :) jestem na fb na grupie aliexpres dla dzieci i tam są recenzje rzeczy. Nie wiem czy na kombinezon się zdecyduję ale może chociaż czapkę i szalik zamówię
 
Do góry