reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja jestem zadowolona z szafy, zapłaciłam 650 zł już z przesyłką, a szafa ma wymiary 183×220 jest mega pojemna, teraz jest odrobinę droższa widzę. Zobacz załącznik 907440

Ja zamawialam komody, stół z krzesłami, łóżko i narożnik. Wszystko takie jak miało być

Dziękuje. Trochę się waham ale chyba nie potrzebnie ? Różnica w cenach jest duża ? W sklepie chyba o parę stówek więcej ?
 
Ja jestem zadowolona z szafy, zapłaciłam 650 zł już z przesyłką, a szafa ma wymiary 183×220 jest mega pojemna, teraz jest odrobinę droższa widzę. Zobacz załącznik 907440
Podobna mam na oku :) .do przedpokoju.
Lustrem czy bez ? :)

Screenshot_2018-10-14-19-16-14-217_com.opera.browser.png
Screenshot_2018-10-14-19-15-34-821_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-14-19-16-14-217_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-14-19-16-14-217_com.opera.browser.png
    39,6 KB · Wyświetleń: 320
  • Screenshot_2018-10-14-19-15-34-821_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-14-19-15-34-821_com.opera.browser.png
    80,1 KB · Wyświetleń: 326
Kochana my poszliśmy z katarem do lekarza. Pyta się ile jest stopni , mówię jej że 22 i dostałam opiernicz, że to od tego katar. W ciągu dnia do 21 stopni .. kazała wietrzyć jak będzie więcej. A jak jej powiedziałam że wtedy w nocy jest 18° jak wietrzymy to niby tak ma być. Wtedy dziecko przykryć grubszym kocykiem i jest idealnie, bo jak jest chłodniej to że się dziecku lepiej śpi
Hehe wiem wiem. Napisałam tylko to ze mamy 21 a nie 26 jak Kasia pisala;) u nas zima jest 19/20, 18 to mi by było za zimno:p no nic, dziś przykryje kocykiem,zobaczymy.

My dziś byliśmy w zoo. Dramat, ile tam ludzi, szok.... później na obiadku w restauracji. Teraz czekają mnie 3 trudne dni, jutro mąż późno wraca z pracy,we wt i śr jest w delegacji, więc trzy dni obrabiania maluchow:) ja i moje kocborowo....:D
 
Dobry wieczór :)

U nas Zosia coraz bardziej marudna się robi i nie wiem dlaczego :/ a terrorystka mała z niej jak coś. Chyba zaczyna nas sobie szkolić :) wieczorne kładzenie spać wydłuża się a my robimy kilometry po naszym dwupokojowym mieszkanku bo zasypianie w miejscu nie wchodzi w grę.
 
reklama
Do góry