reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja mam puszke 400 gram na 4 dni i kosztuje 40 zl ale jak jej służy to nie bede kombinowac :)
U nas pepti na receptę z dofinansowaniem NFZ kosztuje 15zl za 400g ^^ nie mamy jeszcze gastrologa, a potrzebujemy opini żeby dostałam od pediatry dofinansowanie, pediatra powiedziała ze ja zamknął za te recepty hehe, a jutro trzeba isc po następne bo już 3 puszkę kończy :) od wczoraj nie poznaje dziecka ... normalnie kładkę ja a ona zasypia... niesamowite czuje się jak przez pierwsze 2 tyg jej życia :)
 
Moje dziecko mnie dzisiaj nie opuszcza. O 17 wpadają goście a ja nawet koszulki z nocy nie przebrałam. Kurczak surowy w zlewie , ryby w zamrażarce [emoji23] niedzielo ! Hej ! Niedzielo ! [Emoji23]
153951378018373293037.jpg
 

Załączniki

  • 153951378018373293037.jpg
    153951378018373293037.jpg
    568 KB · Wyświetleń: 372
Mi wlasnie gdzies nie pasuje jakis niebieski kupilam a wczesniej mialam z emolium ale troche mi szkoda wydawac 40 zl i chce cos fajnego znalesc za nieco nizsza cene lepiej widac na mleko, pampersy czy jakas grzechotke :)
Chyba że ma się dziecko, którego podrażnia wszystko :D i trzeba kupować kosmetyki emolium, a mleko nutramigen z apteki. Dobrze, że chociaż pampersy dady toleruje :D
 
Dziewczyny,czy Wasze dzieci jak skonczylyv2 miesiące też zaczęły gorzej spać w nocy? Moja wcześniej miała chociaż jedną przerwę 5-6 H od jedzenia, a teraz wstaje co 2,5-3. I tak już któraś noc z rzędu.... spać mi się chce... no i ma coś z mojego taty, budzi ja kupa o 5:30:D dramat... karmię koło 5, chwilę przed, zdążę zasnąć i już muszę wstać bo ta po pachy zesrana...:D
Moja dziś kończy 2mies i ale mam nadzieję że jej się nie odmieni że spaniem. Karmię ją ok 2.00 I 5.00 w nocy. Przed karmieniem zmieniam pieluchę i prawie zawsze ma kupę nie słyszę jak robi.
Może za ciepło jej? Teraz tak gorąco w mieszkaniu 27st mamy. wcześniej zakładałam jej do spania body, polspiochy i wsadzalam ją w cienki spiworek ale od kilku dni nie zakładam spiworka bo mi się częściej budziła i to było przez to.
 
reklama
Do góry