reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziękuję za odpowiedź, przynajmniej nabrałam nadziei, że uda mi się wypracować więcej mleka w piersi i że nie ma dramatu jednak. Ale martwi mnie waga małej bo kurcze nasza w 5 tygodni przybrała od wagi urodzeniowej tylko 500 g:(, malutko, a wydawało mi się, że tak ładnie rośnie. Nic, daje sobie 5 dni, położna ma przyjść 17 i będziemy patrzeć czy coś udało mi się powalczyć. Oby!
U mnie położna była we wtorek wtedy Ala miała 6,5 tyg to wazyka 4400 waga urodzeniowa 3250, wypisowa:3150 (ale byliśmy 7 dni w szpitalu)
 
A ja nie mam takich problemów z mężem :) nie muszę go PROSIĆ żeby coś zrobił przy małym, bo on sam doskonale wie, że coś trzeba zrobić i wiele razy reaguje szybciej niż ja. Ma więcej cierpliwości, umie lepiej się z małym bawić i lepiej go kąpie i pielęgnuje :)

To super :) cieszę się waszym szczęściem i kibicuje :) mój widocznie nie dojrzał do wszystkiego.
 
O 400 ml to Marzenie jakby tyle udało się ściągnąć, albo i koszmar :O;) my tu mówimy o wielkościach rzędu 50 ml:)
Ja też tyle nie sciagam. Maks do 200 ml. Ale tylko tak karmie młodego , odciągając [emoji6] ale u mnie nie sprawdza się teoria że z piersi dziecko zje więcej [emoji39][emoji39] nie raz słyszę jak Olek ssie i nic nie leci a potem spokojnie odciągne ze 100 . Moje cycki lubią laktator [emoji16] to mój przyjaciel.
Uda wam się na pewno zwiększyć laktację [emoji8]
Ps. Odczytałas wiadomość prywatną kilka dni temu ?
 
To na co podawałaś espumisan? :)

Bo czasami miała przez podanie raz dziennie mm problemy z kupka przez pare dni i bywała marudna i wtedy sądziłam, ze to kolki, ale człowiek się uczy na błędach i podawałam jej profilaktycznie, już od 2 tyg nie dostaje. Zreszta moja położna tez powiedziała, ze nawet jak nie ma kolek to można podawać espumisan przez chwile aby układ trawienny lepiej funkcjonował. Bo spytałam czy jak została połowa niecała buteleczki to czy mam ją wykończyć do końca i podawać czy to może zaszkodzić i lepiej nie faszerowac. Powiedziala, ze na pewno nie zaszkodzi i spokojnie podać.

Ale dziękujemy za troskę :) i proszę jaka pamięć heh
 
Ja też tyle nie sciagam. Maks do 200 ml. Ale tylko tak karmie młodego , odciągając [emoji6] ale u mnie nie sprawdza się teoria że z piersi dziecko zje więcej [emoji39][emoji39] nie raz słyszę jak Olek ssie i nic nie leci a potem spokojnie odciągne ze 100 . Moje cycki lubią laktator [emoji16] to mój przyjaciel.
Uda wam się na pewno zwiększyć laktację [emoji8]
Ps. Odczytałas wiadomość prywatną kilka dni temu ?
Nie:O jej, już sprawdzam, chyba nie ogarniam tego forum!
 
reklama
Do góry