reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To nie są biedronki tylko chrząszcze. Do złudzenia przypominają biedronki, ale biedronka ma inny pancerz i ma chyba do 7 większych kropek niż one. I te chrząszcz gryzą i zabijaja te prawdziwe biedronki. I kiedys czytalam, zeby najlepiej je zabijac bo one bardzo szybko sie rozmnazaja. W ciagu jednego roku jeden chrabaszcz ma 3 pokolenia.
Je.ia sie na potege skubance [emoji23] a tu nieraz czlowiek ma problem z zajsciem w jedna ciaze w ciagu roku [emoji23] fajnie byc chrabaszczem [emoji23] sorry glupi humir mi sie udziela dzis , w srode mamy 15 rocznice slubu i kupilam mojemu zegarek :p a mialam nic nie kupowac, ale zawsze to ja cos dostawalam ,pora na niego ;)
 
Moja póki co męczy ślimaka z leżaczka haha :) ciągle go uderza rączka:)
No i pokazujemy jej książeczkę kontrastową :)
Ale moja jest chyba miesiąc prawie młodsza od Twojej to może już jakaś lekką grzechotke do rączki? :)

Mój by tak długo, grzecznie nie polezal na brzuszku jak Twoja niunia :D

@miloscwczasachpopkultury to tak apropo dzisiejszego obiadu i c****ej pani domu hahaha :) ♥️♥️♥️

To ja znam coś lepszego :D dołączam zdjęcie :D

Ja wszystkie moje dzieci uczyłam spania w łóżeczku od początku i żadno nie miało z tym problemu. Jak wy będziecie usypiam wasze maleństwa jak będą miały np 2 lata? Ręce i kręgosłup wam odpadną.

Mój też od początku śpi w łóżeczku i żadnego usypiania na rękach nie ma. Odkładam go do łóżeczka, gasze światło i przede wszystkim telewizor i idzie spać. Jak gra tv to nie usnie bo za bardzo obraz mu mryga na ścianie w nocy. Jak wszystko zgasze to chwilkę się pokreci i usypia:)
 

Załączniki

  • 5398-kochanie-co-dzis-na-obiad.jpg
    5398-kochanie-co-dzis-na-obiad.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 74
Je.ia sie na potege skubance [emoji23] a tu nieraz czlowiek ma problem z zajsciem w jedna ciaze w ciagu roku [emoji23] fajnie byc chrabaszczem [emoji23] sorry glupi humir mi sie udziela dzis , w srode mamy 15 rocznice slubu i kupilam mojemu zegarek :p a mialam nic nie kupowac, ale zawsze to ja cos dostawalam ,pora na niego ;)
:D:D:D
Oo fajny prezent. Pokaż zdjęcie? I gdzie kupilas? Ja zawsze mojemu chciałam kupić zegarek ale nigdy nie wiem jaki. Ciężko mi się zdecydować zawsze.
 
Przy wypisie że szpitala 10dni temu 9.1.
O anemi świadczą też inne wyniki . Mój przy tych 10 no był ospały nie ma co mówić. A jak zaczęliśmy podawać żelazo to był coraz więcej aktywny. I też zwróć uwagę na to że normy są różne w zależności od wieku dziecku [emoji39]
Zrobisz badania lekarz ci powie co i jak :) podobno wiele dzieci ma anemię taka fizjologiczna tylko że rodzice nie robią badań z krwi i to samo przemija
Ja wszystkie moje dzieci uczyłam spania w łóżeczku od początku i żadno nie miało z tym problemu. Jak wy będziecie usypiam wasze maleństwa jak będą miały np 2 lata? Ręce i kręgosłup wam odpadną.
Oj czasem się nie da w łóżeczku . Mój jak go nic nie boli to zaśnie ale niestety najczęściej boli brzuszek. I wtedy tylko mocne przytulenie i uciskanie brzuszka pomaga . I najmniejszy ruch a on znowu pręży się z bólu. W ogóle to zrywa się z bólu przez sen. Ale niestety nosząc dziecko wtedy tylko co jest ból to i tak wystarczy. Przyzwyczaja się do raczek.
Ja zanim urodziłam to byłam pewna że młody będzie zasypiał w łóżeczku [emoji39] więc to chyba też zależy od dziecka wszystko i od sytuacji
 
:D:D:D
Oo fajny prezent. Pokaż zdjęcie? I gdzie kupilas? Ja zawsze mojemu chciałam kupić zegarek ale nigdy nie wiem jaki. Ciężko mi się zdecydować zawsze.
Tzn on woli jakies tanie ,kupil tani za 25 zl i mu sie rozwalil ,woli sportowe.. kupilam mu casio,chociaz myslalam nad timexem jeszcze, i ma odplywy i przyplywy i fazy ksiezyca, moj lubi wedkowac i zna sie na tym wiec mu sie przyda ;) chcialam mu kupic taki z mierzeniem cisnienia ale on nie lubi takich gadzetow,no i smartwach tez odpada bo nie chce mu sie ladowac ;) kosztowal mnie ponad 100zl a ze ma na okularach pomaranczowe dodatki to bedzie pasowac :D
IMAG5925_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG5925_1.jpg
    IMAG5925_1.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 275
reklama
Moja tez nie ma żadnych zabawek w sumie, bo wcześniej nie umiała chwytać rączkami skoro miała ciagle w pięść zbite je ;) ale teraz zabawiam ją nad głowa jej macham taka kostka z rossmana i ona bardzo lubi ją obserwować i słuchać dźwięku jak brzęczy a czasami wsadzam jej w rączkę ją tym plastikowym elementem i trzyma przez przypadek i jak rusza ręka to i tą kostka. Ma ona tez szeleszczące te elementy takie listki, ma lusterko, czerwona sciana, która najbardziej jej przypadła do gustu, żółta ścianka z uśmiechnięta minka i ona wtedy tez się uśmiecha do niej. Zobacz załącznik 906745
Myślałam nad czymś takim
Screenshot_2018-10-12-12-13-10-478_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-12-12-13-10-478_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-12-12-13-10-478_com.opera.browser.png
    151,2 KB · Wyświetleń: 256
Do góry