reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja też myślałam że okres dostałam ale kumpela która urodziła dwójkę dzieci mówiła że po zakończeniu połogu miała mały nawrot, takie plamienie tylko więc może to to?
Możliwe. :)
Ja przy braniu tabletek. Jakiś to było 7tygodni po porodzie miałam jednego dnia jedno plamienie i potem dwa dni podbrudzony śluz. Tylko u mnie to też mogła być kwestia brała hormonów
 
Ja też myślałam że okres dostałam ale kumpela która urodziła dwójkę dzieci mówiła że po zakończeniu połogu miała mały nawrot, takie plamienie tylko więc może to to?
Właśnie czytałam ze niektóre kobitki dostają okres nawet 3 tyg po porodzie, sprawa indywidualna widocznie, ale praktycznie go nie ma, zobaczymy na dniach co z tego wyjdzie, bo tez nie mam żadnych dolegliwości okresowych
 
Właśnie czytałam ze niektóre kobitki dostają okres nawet 3 tyg po porodzie, sprawa indywidualna widocznie, ale praktycznie go nie ma, zobaczymy na dniach co z tego wyjdzie, bo tez nie mam żadnych dolegliwości okresowych
Ja tez mialam plamienia,jednego dnia slabe jednorazowe ,drugiego dnia mocne jednorazowe,po kilku dniach od plamienis,mocny bol owulacyjny ,ktory skonczyl sie po 3 dniach ,takze czekam na prawdziwy okres ;)
 
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
Ja mam taką
Screenshot_2018-10-09-10-02-30-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-09-10-02-30-1.png
    Screenshot_2018-10-09-10-02-30-1.png
    198,7 KB · Wyświetleń: 223
reklama
Do góry