reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzisiaj mi przyszedł srebrny komplet z aliexpress za 3 zl z groszem :D nawet ujdzie
 

Załączniki

  • 20181008_180036.jpg
    20181008_180036.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 120
  • 20181008_180553.jpg
    20181008_180553.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 112
To nasze dzieci podobnie waza :) dzieci kluseczki sa slodkie :) a nie bede dziecka głodzić bo lekarka powiedziała ze za duzo przybral bo bez jaj..
Mało źle, dużo też źle. Nie dogodzisz. Ślepo zapatrzeni w tabelki i wykresy. Jak patrzę na moje zdjęcie jak miałam 3 miesiące to małemu jeszcze spooooroooo brakuje :D
 
Mało źle, dużo też źle. Nie dogodzisz. Ślepo zapatrzeni w tabelki i wykresy. Jak patrzę na moje zdjęcie jak miałam 3 miesiące to małemu jeszcze spooooroooo brakuje :D
Moim zdaniem najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe i szczesliwe :) no ja tez do chudzinek nie nalezalam ale jak zaczelam chodzic to bylam straszna chudzinka :)
 
reklama
Do góry