reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurde 5 to faktycznie ... Środek nocy [emoji16][emoji16] mój to chociaż tyle że kończy dzień tak koło 21 / 22 a zaczyna koło 9/10 . Czasem koło 4 po karmieniu ma ochotę na zabawę ale jak się z nim nikt nie bawi to zaraz idzie spac. No i to wszystko pod warunkiem że go nic nie boli.. bo jak boli to tylko ręce i przytulanie cała noc , czyli śpimy razem wtedy
A to moja kończy dzień 19/20 a ostatnio 17:30/18 :o nie kąpałam jej dwa dni już bo mi zasypia przed pierwszą miłością przed 18 i wstaje o 23 .. dzisiaj muszę jakoś to ogarnąć żeby ją umyć i położyć później spać
 
reklama
Za 3 tysiące to już chyba kupisz super kanapę [emoji23] ja mam za 1700zl naroznik chyba 3m na 2.10m . Jedyne co to drażni mnie że jest gąbka zamiast sprężyn i się ugniata . Jak będę kupować następny narożnik to już zadbam żeby był sprężynowy
No dlatego ja chcę wydać więcej a kupić lepszy na dłużej ;)
 
Dzwonił Kamil , w ciągu miesiąca dostał trzecia podwyżke. Sam nie wie co się dzieje bo nawet wypłata będzie już wpływać na konto. Do trzech miesięcy przechodzi do tej lepszej firmy o której pisałam ale póki co super , że jest jak jest :) teraz pieniądze nam się przydadzą naskonczenie mieszkania :)


Od kiedy mogę dać małej gryzak ? Ciągle wpycha rączki do buzi.
 
Pozwole sobie wstawić kombinezon , gdybyś któraś potrzebowała to sprzedam tanio. Założony jeden jedyny raz :( rozm 62, małe 68 też się zmieści
IMG_20181002_114746_800x600.jpg

Za 30zl :)
 

Załączniki

  • IMG_20181002_114746_800x600.jpg
    IMG_20181002_114746_800x600.jpg
    192,8 KB · Wyświetleń: 261
reklama
Do góry