reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mam kochana :)
Ostatnio brak czasu nawet na przeczytanie instrukcji ale później wieczorkiem wam wrzucę zdj instrukcji dokładnie :)

A w poniedziałek jedziemy na Śląsk do mojej mamy na 5-6 dni i chyba wezmę tam chuste i instrukcje i będzie czas żeby w końcu to ogarnac. Bo nie powiem, czasami by się przydała ta chusta np w ten weekend mój Bartek jedzie i wraca wieczorem w niedziele i będę zupełnie sama z malutka i psem a jednak trzeba z nim 4 razy dziennie wyjść i tez z nią jakoś na spacer na 2 h dziennie będę musiała z wózkiem zjeżdżać po schodach i później mała szybko do domu do łóżeczka i lecę po wózek i go ściągam do góry do mieszkania a do najlżejszych nie należy, ale kto jak nie my zawsze da rade :)
Myślisz , że wygodnie będzie na dworze w tym ? Bo przecież trzeba grubiej ubrać dziecko ? Bo na nosidła to wiem, że są jakiej ocieplaczs
 
reklama
Udało się sprać ? Warta swojej ceny :) ja na narożniku też nie będę oszczędzała. Do 3tysiecy chce dać. Ale narzuta pikowana obowiązkowo wrazie takim wypadkom ;)
Za 3 tysiące to już chyba kupisz super kanapę [emoji23] ja mam za 1700zl naroznik chyba 3m na 2.10m . Jedyne co to drażni mnie że jest gąbka zamiast sprężyn i się ugniata . Jak będę kupować następny narożnik to już zadbam żeby był sprężynowy
 
Ja przy mojej też codziennie coś mogę zrobić. Obiad nastawie, pranie zrobię, wywieszę, popracuje, wczoraj cały wielki wór ubranek segrwfowalam , prasowala k to ilam zdjęcia na sprzedaż, odkurzyłam w każdym koncie, umyłam podłogi, umyłam okna z wewnątrz, poscieralam kurze, zmylam naczynia, wykąpałam się , pomalowałam , ubrałam i dopiero mała zaczęła płakać więc ubrałam i ja i wyszlysmy na dwór :)
Ale to , że zaczyna dzień o 5 nad ranem mnie wykancza [emoji23] nie wiem jak ją przestawić , przecież jeszcze ciemno za oknem i w pokoju tez..
Zobacz załącznik 904850
Zabawa na całego ! [Emoji23]
Niedługo o 8 będzie ciemno ;) ja ostatnio jak przy synku zaczynałam sprzątać to nawet jednego pokoju, bo po chwili pobudka i noś króla matka, zabawiaj :)
 
reklama
Do góry