reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
U mnie mały urodził się z wagą 4 kg, długi 55 cm, po około 2 tygodniach ubranka na 56 były już za małe , podkurczone nóżki były. Teraz ma 7 tygodni i śmigamy na 62. Pieluszki też 3 ale ja wolę dłuższe i sporo wcześniej też mu zakładałam. Teraz waży ok 7kg a trójki do 9 kg mam dwie duże paki na zapasie musimy zużyć:)

Wow, 3 kg w 7 tygodni to niezły wynik [emoji16]
 
@kasiak85 ile ty zdążyłaś zrobić[emoji16]wow[emoji4]Iza to grzeczna dziewczynka[emoji16]
Ja przy mojej też codziennie coś mogę zrobić. Obiad nastawie, pranie zrobię, wywieszę, popracuje, wczoraj cały wielki wór ubranek segrwfowalam , prasowala k to ilam zdjęcia na sprzedaż, odkurzyłam w każdym koncie, umyłam podłogi, umyłam okna z wewnątrz, poscieralam kurze, zmylam naczynia, wykąpałam się , pomalowałam , ubrałam i dopiero mała zaczęła płakać więc ubrałam i ja i wyszlysmy na dwór :)
Ale to , że zaczyna dzień o 5 nad ranem mnie wykancza [emoji23] nie wiem jak ją przestawić , przecież jeszcze ciemno za oknem i w pokoju tez..
IMG_20181006_052551_600x800.jpg

Zabawa na całego ! [Emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_20181006_052551_600x800.jpg
    IMG_20181006_052551_600x800.jpg
    160,8 KB · Wyświetleń: 322
Ja przy mojej też codziennie coś mogę zrobić. Obiad nastawie, pranie zrobię, wywieszę, popracuje, wczoraj cały wielki wór ubranek segrwfowalam , prasowala k to ilam zdjęcia na sprzedaż, odkurzyłam w każdym koncie, umyłam podłogi, umyłam okna z wewnątrz, poscieralam kurze, zmylam naczynia, wykąpałam się , pomalowałam , ubrałam i dopiero mała zaczęła płakać więc ubrałam i ja i wyszlysmy na dwór :)
Ale to , że zaczyna dzień o 5 nad ranem mnie wykancza [emoji23] nie wiem jak ją przestawić , przecież jeszcze ciemno za oknem i w pokoju tez..
Zobacz załącznik 904850
Zabawa na całego ! [Emoji23]
Kurde 5 to faktycznie ... Środek nocy [emoji16][emoji16] mój to chociaż tyle że kończy dzień tak koło 21 / 22 a zaczyna koło 9/10 . Czasem koło 4 po karmieniu ma ochotę na zabawę ale jak się z nim nikt nie bawi to zaraz idzie spac. No i to wszystko pod warunkiem że go nic nie boli.. bo jak boli to tylko ręce i przytulanie cała noc , czyli śpimy razem wtedy
 
reklama
Tak jak podejrzewałam nic konkretnego. Zmiana nie nadaje się na chwilę obecną do leczenia. Należy obserwować. Mówi że zrobić temu fote i zmierzyć bo przez to że patrzymy codziennie możemy nie zauważać zmian. Ja już kiedyś pisałam ci o dr wyrzykowskim z trójmiasta który na podstawie zdjęć ocenia online w miarę możliwości różne przypadki. On mi odpisał że u Leona to jakieś stadium przednaczyniakowe. Jak dla mnie lekarz jest gigantem w swojej dziedzinie. Przyjmuje trudne przypadki z całej pl.
Zachwalam go bo moja Luiza miała dziobniecia bociana i całus anioła. Chodziłam z nią do lekarzy i każdy gadał że obserwować. Ten lekarz na podstawie zdjęć ocenił sytuację i powiedział że zniknie itd. Miał rację. To głupie ale żaden lekarz co ją zbadał nie powiedział tyle co dr z Internetu.
A ten uszczyp bocisns i całus anioła jest niebezpieczny ? Moja ma od urodzenia.. podobno zniknie do 3roku życia .
 
Do góry