reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja to się obawiam tego wprowadzania .. nie wiem co z czym mam łączyć , kiedy wprowadzać kolejne itp. tyle tego pisze na stronach ale wszędzie co innego. Nie mogę znaleźć rozpiski warzyw itp od 4 miesiąca , dokładnych danych , tylko takie pojedyncze sztuki i koniec.
Najpierw wprowadzasz pojedynczo przez tydz.. np marchewka gotowana,pozniej jabluszko,pozniej ziemniaczek.. tak co tydz cos innego, a pozniej laczysz np marchewke z ziemniaczkiem ;) jesli nie masz rozeznania,zobacz na sloiczki w sklepach, i co jest od 4 miesiaca ;) i wprowadzaj od warzyw nie od owocow ;) i z pewnoscia nie kupuj tych kaszek ryzowych.. sam cukier i dziecko nie bedzie chcialo warzyw jesc.. ja taki blad zrobilam teraz juz tak nie zrobie..
 
reklama
Dzwonił Kamil , w ciągu miesiąca dostał trzecia podwyżke. Sam nie wie co się dzieje bo nawet wypłata będzie już wpływać na konto. Do trzech miesięcy przechodzi do tej lepszej firmy o której pisałam ale póki co super , że jest jak jest :) teraz pieniądze nam się przydadzą naskonczenie mieszkania :)


Od kiedy mogę dać małej gryzak ? Ciągle wpycha rączki do buzi.
Super wiesci :*
Mozesz juz dac,my tez musimy kupic
 
Ja przy mojej też codziennie coś mogę zrobić. Obiad nastawie, pranie zrobię, wywieszę, popracuje, wczoraj cały wielki wór ubranek segrwfowalam , prasowala k to ilam zdjęcia na sprzedaż, odkurzyłam w każdym koncie, umyłam podłogi, umyłam okna z wewnątrz, poscieralam kurze, zmylam naczynia, wykąpałam się , pomalowałam , ubrałam i dopiero mała zaczęła płakać więc ubrałam i ja i wyszlysmy na dwór :)
Ale to , że zaczyna dzień o 5 nad ranem mnie wykancza [emoji23] nie wiem jak ją przestawić , przecież jeszcze ciemno za oknem i w pokoju tez..
Zobacz załącznik 904850
Zabawa na całego ! [Emoji23]
Moja Piotruś tak miał. Budził się ok 5.00 I już nie zasnął. Dopiero jak miał ok 3lar umiał pospać dłużej.
 
reklama
Do góry