reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Trzeba sobie czyms zająć głowę. Szydelkowanie czy coś [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj chyba nie w moim przypadku to szydełkowanie, nie potrafię :-D chociaż czasem jak patrze na jakieś takie misie, przytulanki dziergane które są na czasie i pełno w internecie to żałuję że nie umiem :-D
 
Zatem trzymam kciuki mocno!!!! Jeszcze troszkę i się wreszcie doczekasz!!! :)
Szczerze, to poważnie zacznę chodzić po ścianach, bo mimo że to druga ciąża, to prenatalne będę miała pierwszy raz w życiu. Odwrotnie do tego co sie mowi, w pierwszej ciąży byłam dużo bardziej wyluzowana. Lekarz prowadzący powiedział, ze prenatalne nie sa potrzebne bo on wszystko widzi i temat był dla mnie zamknięty i szczęśliwa chodziłam cały czas. A teraz [emoji55] uważam na siebie jak na jajko [emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj chyba nie w moim przypadku to szydełkowanie, nie potrafię :-D chociaż czasem jak patrze na jakieś takie misie, przytulanki dziergane które są na czasie i pełno w internecie to żałuję że nie umiem :-D
Piękne są [emoji7] ja kiedyś nauczyłam się robić szalik na drutach, ale ile można miec szalikow [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze, to poważnie zacznę chodzić po ścianach, bo mimo że to druga ciąża, to prenatalne będę miała pierwszy raz w życiu. Odwrotnie do tego co sie mowi, w pierwszej ciąży byłam dużo bardziej wyluzowana. Lekarz prowadzący powiedział, ze prenatalne nie sa potrzebne bo on wszystko widzi i temat był dla mnie zamknięty i szczęśliwa chodziłam cały czas. A teraz [emoji55] uważam na siebie jak na jajko [emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak samo.. w ciąży z synem robiłam wszystko, a teraz chucham i dmucham na siebie...

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Piękne są [emoji7] ja kiedyś nauczyłam się robić szalik na drutach, ale ile można miec szalikow [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Uuu.. To pewnie w każdym kolorze masz :-D chociaż masz w czym wybierać :pjak to mam 3 na krzyż :-/teraz to możesz dla dzidzi robić na przyszłą zimę :-D
Czasem to mi się jeszcze bardziej dłuży i nie mogę się doczekać jak patrze ma wpisy innych mam że już po wizycie z usg ze widziały dzidzie znają płeć a ja jeszcze nie :p
 
Tak w ogóle to forum jest uzależniające, ciężko mi żebym, co kawałek tu nie zajrzała co się dzieje :-D lecę oglądać Harego Potera a w międzyczasie prasować tyle tego że do północy mi się chyba zejdzie :-(czy tylko ja tak lubię prasować.. :-D
miłego wieczoru dziewczyny;-)
 
reklama
Tak w ogóle to forum jest uzależniające, ciężko mi żebym, co kawałek tu nie zajrzała co się dzieje :-D lecę oglądać Harego Potera a w międzyczasie prasować tyle tego że do północy mi się chyba zejdzie :-(czy tylko ja tak lubię prasować.. :-D
miłego wieczoru dziewczyny;-)



prasowanie.. Moja zmora! Dziś wieszając pranie myślałam o tym jak bardzo mi się nie chce jutro prasować! Mówiłam ostatnio do męża że nasze dziecko będzie pierwszym na świecie w pomiętych ubrankach
 
Do góry