reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Bardzo to wszystko wzruszające, Trzymam kciuki za Ciebie :*


Dziękuje kochana [emoji5][emoji5][emoji8]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
Ja objawy mam jak z dziewczynami ale przeczucie że tym razem chłopiec,może dzisiaj się okaże bo o 16 mam prenatalne :)

Ja przy pierwszej ciąży wiedziałam, że będzie dziewczyna. Nie miałam żadnych objawów ciąży do 7 miesiąca pracowałam nawet pojechaliśmy na wakacje 20h samochodem:) Za to druga ciąża jakaś tragedia na wstępie schudłam 5 kilo i nie wiedziałam jak się nazywam ( byłam pewna, że chłopak) była druga dziewczyna. Teraz powtórka z rozrywki, do 12 tygodnia miałam wrażenie, że tylko śpię i latam do toalety. Cały czas jestem pewna, że będzie chłopiec ale po wczorajszych badaniach gin powoli przywraca mnie do pionu, że znów dziołcha [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze ze po tych wpisach o ja sie zaczelam martwic o swoje malenstwo choc jest wszystko to dobrze ale nic nie wiadomo :(

Nie denerwuj się KOCHANA :* będzie dobrze. Ja wiem, że naczytamy się i się potem boimy, ale czy to forum czy nie wszedzie takie informacje się spotyka. Tutaj mamy najbliższe nam grono osób piszemy prawie wszystkie od początku i ja mimo kolejnej starty czuję sie tu dobrze, cieszę się, że moge do Was pisać to naprawdę bardzo potrzebne.
 
Dziewczyny biorę duphaston 2x1 od 18.01 po zabarwionym na różowo śluzie, po jednym dniu brania miałam jakieś resztki koloru mleko z kawą i spokój od tamtego czasu było wszystko już w normie, a dziś znów zauważyłam śluz koloru mleko z kawą czy Was też to spotyka? We wt byłam u gin i wszystko było w porządku z malenstwem, nie wiem czy powinnam się zacząć martwić?!
 
Dziewczyny biorę duphaston 2x1 od 18.01 po zabarwionym na różowo śluzie, po jednym dniu brania miałam jakieś resztki koloru mleko z kawą i spokój od tamtego czasu było wszystko już w normie, a dziś znów zauważyłam śluz koloru mleko z kawą czy Was też to spotyka? We wt byłam u gin i wszystko było w porządku z malenstwem, nie wiem czy powinnam się zacząć martwić?!
Postaraj się przelezec cały dzień a pewnie Ci minie
 
reklama
Do góry