reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nina, na przeziębienie w ciąży, to ja stosowałam środki naturalne ;) od mleka z miodem i czosnkiem, po sok z malin (można pić w ciąży sok z malin,ale nie wskazane są herbaty z liści malin). Na kaszel syrop z cebuli,który robi robotę ;) A na katar polecam maść majerankową i psikanie nosa wodą morską.
 
co do smarowania to ja zmajstrowałam sobie miksturę z produktów które zamówiłam na zrobsobiekrem.pl. to jest masło shea, kakaowe, olej kokosowy, olejek migdałowy, troche alg no i jakieś tam dwa emulgatory. Pachnie super, masłem kakaowym, jest mocno wydajne, ale nie wchłania się całe od razu no bo nie jest na bazie wody wiec rano nie używam. Ale myślę, że muszę się bardziej przyłożyć do regularnego smarowania żebym nie żałowała potem :)
 
Mi też zabiera, wyglądam tragicznie :D trochę się pryszcze uspokoiły ale w zamian zostawiły po sobie blizny na brodzie więc i tak muszę je tuszować. Nigdy nie miałam żadnych wyprysków na dekoldzie i szyi a teraz w golfie chodzę bo wstyd... :) Chyba mu/jej kiedyś obetne za to kieszonkowe, że mnie tak doświadcza mdłościami, wymiotami i jeszcze syfkami :D :D żarcik ;)

p19ugox1xy9dlkqw.png
A jak, musi odpokutować, a mama zaoszczędzone w ten sposób pieniądze może wydać na korektę blizn lub dobry podkład. I no trudno się mówi, to jej lub jego wina [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja objawy mam jak z dziewczynami ale przeczucie że tym razem chłopiec,może dzisiaj się okaże bo o 16 mam prenatalne :)
Ja tam sądzę, że nie ma różnicy płeć a objawy. Ale no porównamy za kilka miesięcy, zrobię listę płeć i lista objawów/wyglądu w ciąży i wyciągniemy wnioski [emoji1]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dzień dobry. Usg mam o 16. Jestem spod Gdanska wiec wczesniej muszę wyjechać. Syna przeziębionego ostawic do teściów. Biedaczek, miał dziś mieć przestawienie dla dziadków a tu okropny kaszel go napadł. ..
Spod Gdańska? Hm. Też mieszkam no powiedzmy w okolicy Gdańska, w sensie odjechane tam nie jest takie trudne i długie, czyżby w końcu ktoś z moich rejonów choć trochę?

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
I my jesteśmy po wizycie [emoji173]️ maluszek ma 58,6mm jak na początku usg maluszek spał i pięknie było widać przezierność karkową itd tak dr nie zmierzył bo zaczął od badania serduszka i obudził małą wiercipiętkę i już później nie dało rady zmierzyć nt ale widać gołym okiem ze przezierność jest Ok. Nosek piękny widać [emoji173]️ nie myślałam, że mając w domu już dwoje dzieci aż tak zakocham się w trzecim
Ps. Czuję już ruchy maluszka, tak na codzień to tak raz, dwa dziennie ale wczoraj na usg czułam te szaleństwa i upewniłem się że to TO [emoji7]
1516952052-5640bf48fa176629-aaaaaa.jpeg


Poza tym wstałam z mega katarem i bólem gardła [emoji853] więc dzisiaj zostaję w łóżku [emoji6]
Będę częstym bywalcem już teraz bo wracam do żywych [emoji16] dni kiedy mdłości nie dają żyć zdarzają się rzadziej więc będzie siła na siedzenie z telefonem [emoji6] No i pora na szwaczek [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne maleństwo! Mówił coś o płci co być może będzie?

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Hello

Rano całą noc się męczyłem dostalam takich wzdec nawet nie wiem po czym bo nic takiego nie jadłam do tego doszedł problem z zatwardzeniami ( ostatnio strasznie mało pije - nawet po wodzie mi niedobrze )

Maria.sm strasznie Ci współczuję ja pewnie nie dałabym rady o 18 padam i nie jestem w stanie wstać!! Ja już nie wiem jak walczyć z moja cera pryszcz na pryszczu[emoji17]


Izulek78, niepotrzebnie zrobiło Ci się przykro - napisałam, że jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i jeśli coś to nie ma problemu z dodaniem do grupy. Odnośnie przyjmowania wszystkich dziewczyn mam inne zdanie wystarczy zobaczyc kilka postów wstecz. Dziewczyna poprosiła o przyjęcie twierdząc że czyta nas od początku a tak naprawdę zarejestrowała się wczoraj. Skąd mamy wiedzieć kto to jest i jaki ma cel w końcu na grupie zamkniętej mamy wstawiać swoje fot i pisać o czym nie mamy odwagi pisać tu na otwartym.

Cabanianka, powodzenia na wizycie. Będzie dobrze [emoji6] Koniecznie daj znać [emoji6]

Nina25, śliczna dzidzia [emoji6] na bol gardła najlepszy tantum verde, *spam* syropek. Herbatka z imbirem miodem i cytryną [emoji6]



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry