reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Spod Gdańska? Hm. Też mieszkam no powiedzmy w okolicy Gdańska, w sensie odjechane tam nie jest takie trudne i długie, czyżby w końcu ktoś z moich rejonów choć trochę?

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Dokładnie pod Tczewem. Wioska Boroszewo
 
reklama
Wiola strasznie mi przykro,a już miałam nadzieję że koniec z tragediami u nas.Trzymaj się i dużo siły życzę!!!!:no2::(
KatiNails no ciśnienie plus okropny wiatr.....dziś już Dobrze się czuję ale rano zemdliło mnie konkretnie.
Nina gratuluję udanej wizyty,fajnie że lepiej się czujesz i do nas wracasz;)

Ja się smaruję jak już kiedyś wspominałam emolientami bo mam azs. Czuję jednak że w ciąży skóra zrobiła mi się jeszcze bardziej sucha,więc smaruję bardzo często,ponieważ odczuwam dyskomfort i ciągnięcie.Z córką sporo mi wyskoczyło pod pępkiem,z synem kilka w miejscu starych,zobaczymy jak będzie teraz.
 
Szkoda, że gin mi o tym nie powiedział. Najlepiej żebym nic nie brała bo się rozwijają rączki, nóżki itp. .. wzięłam wcześniej jeden paracetamol to nic nie pomógł, a mnie tak napierdziela prawa skron...
Ja czytałam gdzieś ze tabletkę można raz kiedy wziąć.paracetamol, apap, kiedy ból dokucza czy jest gorączka bo to może być szkodliwe dla dziecka, tabletka jedna jak weźmiemy raz na tydzień nie zaszkodzi przecież. Czytałam o tym chyba na mamaginekolog. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat i co lekarz też inne zdanie
 
@Wiola1985 tak mi przykro [emoji24][emoji33]
@ninex wczoraj chyba ciśnienie... Mnie też głowa bolała tak że paracetamol nie zadziałał. Tzn mniej bolało, ale boleć nie przestało.
@oliwiapatrycja w ciąży najlepiej żadnych leków nie brać ;P jedynie w ostateczności tak na prawdę. Pewnie dlatego lekarz krzywo patrzy.
@Tina1201 to jest nas więcej które mają wizytę 5 lutego :)
@Maljan to ja też jeszcze nic nie kupiłam, ale mam po synu dużo ubrań. Więc czekam aż poznam płeć dzieciaczka.
@Mamadrugiraz mam to samo ! Mąż coś do mnie mówi, a ja patrzę na Niego jakby po chińsku do mnie gadał.
@GorzkaPomarańcza to tak jak ja..


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Wiadomo że w ostateczności bierze się leki :pja wczoraj wzięłam apap bo czułam ze zaczyna mnie brać gorączka, gorączka w ciąży może być groźniejsze jak jedna tabletka raz na parę dni ;-)
 
Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*
 
Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*
Znów jakieś czarne dni nastały... Trzymaj się ciepło, dużo siły życzę w tym ciężkim czasie [emoji173]️[emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Do góry