reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Madziula27 może nie trądzik ale fakt wyskakują mi 'syfy'. W ciąży z synem cerę miałam idealną.
Madziu z tą płcią to chodzi o to że plemniki z chromosomem Y są szybsze, ale krócej żyją. Natomiast x są wolniejsze, ale żyją dłużej. Dlatego jest większe przeciwieństwo na chłopca podczas owulacji . Natomiast dziewczynka też sp moze zdarzyć jeśli akurat ten konkretny plemnik był najsilniejszy :) także to tylko większe prawdopodobieństwo a nie pewność :D


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam listę jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i dajcie znać to dodam. Dzisiaj wieczorem chce wyslac listę do admina [emoji4]

1.Late92
2.NowaNatka
3.Maljan
4.Estaa
5.wiola1994
6.ninex
7.chomiczka007
8.Thisjuss
9.Madziula 27
10.monika121326
11.megalija
12.Wiola1985
13.Colorado1989
14.swing88
15.pralinka92
16.zanka200389
17.czarna_jagoda
18.anulka1991
19.sorenlorenson
20.KatiNails
21.Aegi
22.Margeritka8
23.Ankan
24.polka33
25.Maria.sm
26.Gola84
27.asia0509
28.karorek
29.ciichosza
30.mamaleosia
31.justyna919
32.AnMaDo
33.elisse
34.Moni91
34.GorzkaPomarancza? - udziela się?
35.jadziaaa - udziela się?
36.oliwiapatrycja
37.wrześniowa?
38.polka33
39.Mamadrugiraz
40.MalinaMalina

Kto jeszcze ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Proszę o dodanie do grupy :))
 
Ja ani w pierwszej ciazy ani teraz nie mam żadnych syfkow, tradzikow ale może to kwestia tego że ja mam bardzo sucha skórę z natury- smaruje olejem kokosowym i oliwa z oliwek i moja skóra je dosłownie pochłania po chwili nic nie ma. Nawet jako nastolatka tak miałam. Za to zdążyły mi się teraz z dwa trzy razy jakieś takie zaczerwienia...:wściekła/y: takie suche i czerwonawe placki na twarzy jakby uczuleniowe :hmm: raz na policzku raz koło brody... I na drugi dzień znikały....
 
Dziewczyny a ja też mogę prosić o dodanie do grupy?
images.jpeg


:tak:
 

Załączniki

  • images.jpeg
    images.jpeg
    7,2 KB · Wyświetleń: 352
reklama
Na twarzy wygladam lepiej, rowny kolortytyt, nie ma pryszczy, ogolnie bardzo milo. Za to miedzy piersiami sie zaczyna! Pewnie dlatego ze sa wielkie i ciagle sie dotykaja :/
Ja nigdy nie miałam problemu z wypryskami, teraz też nie, ale w okolicach ust i nosa mam pomarańczowe zabarwienie, hm, wydaje mi się, że już tak kiedyś miałam, to musi być typowo hormonalna przypadłość
 
Do góry