reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny wysłałam listę do administratora [emoji6]
Czy któreś z Was pogorszyła się cera w ciazy czy tylko ja mam taki problem [emoji17] Nie jej slodyczy/ czekolady a mam taki trądzik jak nastolatka [emoji17]

MamaDyzia, spokojnie nie chodzi o to żebyś cały swój czas pswiecala na bb tylko od czasu do czasu napisała co u Ciebie do grupy zamkniętej zostałaś dodana [emoji6] Ja mam aplikację bb dlatego jestem na bieżąco [emoji6]

oliwiapartycja, oczywiście że zostałaś dołączona do sierpniowek [emoji6]

JustynaGorzkiewicz, macica się rozszerza stąd te pobolewania;) mnie codziennie boli jak nie rano tak wieczorem.

Ciichosza, ja też mogłabym dużo napisać takie rzeczy które tu nigdy nie napiszę [emoji17]

Gola84, 10 tc to troszkę za wcześnie poczekaj do 12 tc [emoji6]


Odnosnie odczuwania ruchow moja Pani dr. uważa, że to nie ruchy odczuwam tylko przemieszczanie jelit [emoji3] Powiedział, że nie jest możliwe żebym czuła w 12 tyg [emoji6] Jelita tak się poruszają i mam wrażenie że to maleństwo [emoji6]



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziewczyny, zobacze co mi powie we wt gin. Ps co do cery w ciazy w cora, cera idealna, wlosy super. Teraz do doopy i czasem wygladam jak koopa;( wypryski na brodzie, gdzies jakby mi sie woda zatrzymywala bo czasem mam jakby lekko opuchnieta buzie. Ogolnie w pierwszej ciazy leoiej sie czulam;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gola84, też z córeczką miałam cerę idealną a teraz, masakra!!!!Samopoczucie chyba mam takie same [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponoć to dziewczynka zabiera urodę w moim przypadku się nie sprawdziło [emoji6][emoji6]

Zanka200389, pytałaś o planowaniu płci. Chyba w to nie wierzę moja przyjaciółka strasznie chciała chłopca chodzila na monitoring owulacji i wspolzyla w momencie pęknięcia jajeczka - mają dziewczynkę [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście nic mi nie wyskakuje na twarzy :) ale to u niektórych pewnie wina hormonów w końcu w organizmie panuje rewolucja
w4sqgzu3tfw5r1l4.png
 
Megalija, Ty to jesteś przykład prawdziwej matki Polki [emoji4]nic tylko rodzić dzieci [emoji6] zero objawów ciazy i jeszcze cera idealna [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z płcią to jest kwestia teoretyczna. Czasem isetak sprawdza ale to bardziej skomplikowane niz sie powszechnie mowi. Plemniki z chromosomem Y szybciej sie poruszają ale krócej mogą w naszych drogach rodnych przertwac, te z X nie sa tak szybkie ale jak sie skitraja gdzies to potrawia wyczekac na jajeczko kilkadziesiat godzin. Ale to nie jest tak ze pierwszy plemnik ktory dotrze do komorki ja zapladnia. Komórka decyduje biochemicznie ktory plemnik przyjmuje. Dlatego nawet wspolzyjac w godzinie owulacji nie ma gwarancji na chlopca.
 
reklama
Do góry