reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Po wizycie- serce piękne, bijace [emoji5] tętno ładne, dzidziuś wychodzi kilka dni starszy [emoji5]
I juz wygląda jak człowiek a nie fasola. Całe badanie przespal [emoji5]
gratuluję kochana. ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi i innych badań mam nadzieję że wszystko będzie ok. we wtorek wizyta i już się nie mogę doczekać.
 
No ja też właśnie był w styczniu też odwodniona a teraz córeczką :( męża tylko ominęło...
Dzięki, mam nadzieję że szybko nam pójdzie.
My też z dziewczynami z poprzedniej ciąży z bb maamy grupę na FB. Piszemy na niej do dziś :) niektóre się spotkały itd
Mój mąż zawsze choruje na końcu, wszyscy zdrowieja on zaczyna umierać..

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Hej dziewczyny. Wczesniej 7 lat temu na BB bardzo sie zzylysmy z dziewczynami. Bylysmy na wspolnych zlotach;) na slubach , pogrzebach najblizszych. Wiem, ze dziewczyny do dzis maja ze soba kontakt na gr zamknietej na fb. Ja od ok 2-3 lat tam juz sie nie udzielalam. Z osobistych powodow. Ale dziewczyny sa swietne. Pomocne i do dzis ze soba pisza. Ja raz na zcas wymienie z ktoras sms. Co do ciuszkow. To po corce mam niewiele;( wszystko wydalam, sprzedalam. Bylam przekonana, ze bede juz zawsze sama. Ostatnio w zarze home dorwalam na wyprz piekny kocyk i reczniczek. I w reserved bodziaczki po 9 zl dwupak. Poznam plec to cos wiecej pokoupuje, moze na olx i allegro cos wyczaje. Dziewczyny, jesli w przyszl tyg bede 10 tc to juz mam gdzies sie umawiac na prenatalne?? Bo ostatnia wizyte mialam gdzies 5 stycznia i teraz dopiero 30 go ide i nic mi gin nie mowil. Pozdrawiam. Ps ja
Dzis mega mdlosci. Choc juz kilka dni nie wymiotowalam (juhuuu) ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczesniej 7 lat temu na BB bardzo sie zzylysmy z dziewczynami. Bylysmy na wspolnych zlotach;) na slubach , pogrzebach najblizszych. Wiem, ze dziewczyny do dzis maja ze soba kontakt na gr zamknietej na fb. Ja od ok 2-3 lat tam juz sie nie udzielalam. Z osobistych powodow. Ale dziewczyny sa swietne. Pomocne i do dzis ze soba pisza. Ja raz na zcas wymienie z ktoras sms. Co do ciuszkow. To po corce mam niewiele;( wszystko wydalam, sprzedalam. Bylam przekonana, ze bede juz zawsze sama. Ostatnio w zarze home dorwalam na wyprz piekny kocyk i reczniczek. I w reserved bodziaczki po 9 zl dwupak. Poznam plec to cos wiecej pokoupuje, moze na olx i allegro cos wyczaje. Dziewczyny, jesli w przyszl tyg bede 10 tc to juz mam gdzies sie umawiac na prenatalne?? Bo ostatnia wizyte mialam gdzies 5 stycznia i teraz dopiero 30 go ide i nic mi gin nie mowil. Pozdrawiam. Ps ja
Dzis mega mdlosci. Choc juz kilka dni nie wymiotowalam (juhuuu) ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

chyba za szybko by było bo dzidzia jeszcze moze byc przy mała a musi mieć takie 4,5 cm , bo usg prenatalne to wykonuje się między 11. a 13. tygodniem i 6. dniem ciąży, :) :) to pewnie dopiero teraz powie Ci na tej wizycie :)
 
Do góry