reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

fasolka po bretońsku jest niesłychanie prosta tak naprawdę ;)

ja mrożę też pieczone lub duszone mięsa pocięte już na plastry, tak jak już było wspomniane sos boloński, sos pieczarkowy, różne zestawy warzyw duszone w sosie 'około-pomidorowym', takie vege-curry z cieciorką, 'po grecku' jak mi się za dużo zrobi, a potem tylko rybę do tego dosmażyć, meat balls (troche jak te z ikei).
Generalnie ja zawsze mam coś zamrożonego :D
 
reklama
Hello Mamusie,

Właśnie przed chwilka dostalam inf od administratora w sprawie grupy zamkniętej. Do założenia grupy potrzebne są 2-3 moderatorki ( które będą zarządzać grupą, usuwać dodawać osoby/ wątki) oraz lista osób, które mają znaleźć się na tej grupie. Dziewczyny, które się cały czas udzielają. Która chętna na moderatora ?

Przez ostatnie dni miałam taki mdłości, że ledwo funkcjonowała - jak nie spałam to lezalam a jak nie lezalam to wisialam nad wc [emoji17] Dzisiaj o dziwo wstałam z lepszym samopoczuciem [emoji6] Później doczytam co u Was bo od rana ogarniam mieszkanie po kilku dniach nic nie robienia i gotuje obiad.

Czekam na inf odnośnie moderatorek i osób, które mają znaleźć się w grupie zamkniętej:)



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się chce znaleźć z grupie zamkniętej [emoji8] ale na moderatora się nie pisze bo nie czuje się na siłach [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
W pierwszej ciąży założylyśmy z dziewczynami zamkniętą grupę na fb i do dziś (po 5 latach) piszemy tam codziennie. Jest to o wiele wygodniejsze niż forum, bo do każdego postu łatwo można się odnieść i żaden post nie jest pomijany jak na forum. Często ktoś coś pisze ale jak jest ileś stron do nadrobienia to nikt nie bawi się w odpisywanie. Na fb jets łatwiej. Można dodawać albumy, posty przypięte. Jeśli któraś nie miała fb to zakładała jakies fikcyjne konto tylko na potrzeby udziału w grupie. Może ogarniemy takie coś? Ta która będzie chciała dołączy :) Na co dzień naprawdę o wiele praktyczniejsze. Nasz grupa na fb działała równolegle z forum, ale potem wszystkie laski się przekonały i przeszły na fb. Po porodzie, za rok czy dwa już żadna tu nie będzie zaglądać (widać po innych starszych grupach) a na fb będziemy zawsze. Z moimi Lutówkami 2013 organizujemy spotkania i już prawie każda się poznała osobiście przy okazji jakiś wyjazdów itp. Polecam. Co o tym myślicie?
Jest już grupa sierpniowych mam 2018 na fb :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny ù mnie będzie rok i 9 miesięcy różnicy i jestem tym przerażona mimo że ciaza planowana...moj synek jeszcze nie chodzi ( jest leniem i do tego lubi sobie dobrze zjesc) obawiam się że może nie zacząć chodzić do sierpnia więc będę miała istny Armagedon. Codziennie wieczorem się pocieszam że jakoś to będzie, on jest bardzo grzecznym dzieckiem ale za te kilka miesięcy wszystko się może zmienić. Pocieszcie mnie jakoś bo przez źle samopoczucie i obawy przed tym co będzie nie potrafię cieszyć się ciaza :(

Przepraszam że tylko o sobie ale dzisiaj nie jest mój dzień ( jak ostatnio często się zdarza)

Pozdrawiam Was serdecznie i zazdroszczę tej różnicy troszkę większej między dziećmi:)
U mnie będzie tylko rok różnicy [emoji33] mieszkam na ostatnim piętrze bez windy [emoji23] będzie kabaret. Na szczęście synuś jest mega pogodnym bobasem i marudzi tylko wtedy gdy naprawdę coś go boli.. Starszy syn ma 4.5 roku jest bardzo samodzielny(oprócz jedzenia... niejadek nam się trafil) Ale bardzo pomaga i jest strasznie opiekuńczy :)
Hej dziewczyny, dawno temu pisałam gdzieś na pierwszych stronach więc pewnie mnie nie pamiętacie.. U mnie coraz lepiej, mdłości coraz rzadziej, chociaż wczoraj miałam gorszy dzień i przytulałam kibelek :( mam nadzieję, że niedługo to złe samopoczucie całkiem przejdzie. W piątek mam prenatalne i mam nadzieję, że będę tą co przyniesie na forum dziewczynkę :) mam w domu dwóch chłopaków i tak mi się marzy teraz córcia :)
Ja też ostatnio miewam gorsze dni i muszę nadrabiać po 10 stron forum.. Przeziębienie dalej trwa i mam kolejny antybiotyk.. Mam nadzieję że w końcu wyzdrowieje..

U mnie dzieciaczki są co 2 lata
Córka ma nieco ponad 7
Franek 5
Jasiu 3
Kłócą się i bawią ..teraz będzie 4 a mam 30 lat! Nie byłam na to gotowa przeprowadzilismy się do pięknego domu dostałam fajne propozycję pracy, wreszcie mogłam wyjsc z kolezankami na piwo, imprezę wkoncu normalne życie ...
Czasami jestem zła. Czasami wzruszam się widząc ta malotke na zdjęciu USG ...jednak życie to życie wiem że jak mi dadzą już na ręce dziecko o wszystkich trudach zapomnę
Choć 1 wiem napewno - rok siedzę z dzieckiem max później albo żłobek abo niana ja się już dość nasiedzialam w domu
U mnie będzie różnica 5 lat i rok.. Ciekawa jestem jak się będą dogadywać:-)

Mam dwóch synkow więc u mnie przydała by się dziewczynka. Nawet wczoraj wrozylam obrączka jaka będzie płeć i pokazało na dziewczynkę [emoji1] ciekawe czy się sprawdzi [emoji14] Myślę że jest spora szansa na dziewczynkę bo zrobiliśmy to raz bezzabezpieczenia dzień po okresie.. [emoji14] Byłam przekonana że nie zajde, a tu taki psikus [emoji14]

Ja mroze wszystko oprócz zup jeśli zrobię w nadmiarze:-)


8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Ja przykładowo nie mam konta na fb i wolałabym forum. Oczywiście chcę się znaleźć w grupie zamkniętej. Na czym polega rola moderatora? [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Założę grupę TAJNĄ na fb, to więcej niż zamknięta, bo nikt nie widzi nic na temat tej grupy ani członków, ani postów, nawet nie można jej wyszukać na fb. Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć to piszcie proszę do mnie wiadomość priv żebym mogła Was dodać na fb. ;) Jeśli nie będziecie chciał to trudno, będziemy tylko tu na tej zamkniętej ;)
 
reklama
Słuchajcie to trzeba się zdecydować zakładamy grupę zamknięta tu na bb czy nie !
Nie chce niepotrzebnie komuś zawraca głowy i marnować czasu sobie i innym.



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry