reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Założę grupę TAJNĄ na fb, to więcej niż zamknięta, bo nikt nie widzi nic na temat tej grupy ani członków, ani postów, nawet nie można jej wyszukać na fb. Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć to piszcie proszę do mnie wiadomość priv żebym mogła Was dodać na fb. ;) Jeśli nie będziecie chciał to trudno, będziemy tylko tu na tej zamkniętej ;)
Mnie możesz dodać :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Słuchajcie to trzeba się zdecydować zakładamy grupę zamknięta tu na bb czy nie !
Nie chce niepotrzebnie komuś zawraca głowy i marnować czasu sobie i innym.



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny wyraźnie napisały że chcą zamkniętą grupę na forum, ja zaproponowałam dodatkowo na fb dla chętnych. Chyba nie ma w tym nic złego
 
Słuchajcie to trzeba się zdecydować zakładamy grupę zamknięta tu na bb czy nie !
Nie chce niepotrzebnie komuś zawraca głowy i marnować czasu sobie i innym.



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Zakładamy zakładamy. Nie każdy ma fb.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie dzisiaj przed pracą namoczyłam fasolkę i mam zamiar robić po pracy, także będę miała na kilka dni bo pewnie tez zamrożę, a na obiad mam sos i kopytka z surówką ja z tych co muszą mieć dzień wczesniej wszystko przygotowane bo po pracy zanim bym ugotowała to bym na kolacje to jadła
 
Thisjuss, pisałam w poście moderator nie ma za wiele do zrobienia - dodaje/ usuwa, posty osoby z grupy.


Chomiczka007 my za to z dziewczynami do tej pory (5lat) udzielamy się na bb w grupie zamkniętej, też się spotykamy, znamy. U nas za to nie wypalił fb [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie to trzeba się zdecydować zakładamy grupę zamknięta tu na bb czy nie !
Nie chce niepotrzebnie komuś zawraca głowy i marnować czasu sobie i innym.



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę że zamknieta grupa tu na bb to dobre rozwiązanie.. Tajne grupy na fb trochę bez sensu bo i tak będziemy pewnie tu zaglądać:p

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Niech zadecyduje większość [emoji6] mi to bez znaczenia gdzie stworzymy grupę [emoji6]

Chomiczka007, oczywiście, że nie ma. [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry