reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Chomiczka007 ok [emoji6]

Tak myślę, że też mogę być jeśli nikt się nie zgłosi chyba, że któraś chętne [emoji6]


No i lista osób które mają znaleźć sie w grupie zamkniętej. Patrzyłam na listę sierpniowych mam i jest dużo dziewczyn, które w ogóle nie udzielają się - jak to zrobimy ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chomiczka007 ok [emoji6]

Tak myślę, że też mogę być jeśli nikt się nie zgłosi chyba, że któraś chętne [emoji6]


No i lista osób które mają znaleźć sie w grupie zamkniętej. Patrzyłam na listę sierpniowych mam i jest dużo dziewczyn, które w ogóle nie udzielają się - jak to zrobimy ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężka sprawa, może wylaczyc osoby ktore nie napisały więcej niz 1 post? Nie wiem sama.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży założylyśmy z dziewczynami zamkniętą grupę na fb i do dziś (po 5 latach) piszemy tam codziennie. Jest to o wiele wygodniejsze niż forum, bo do każdego postu łatwo można się odnieść i żaden post nie jest pomijany jak na forum. Często ktoś coś pisze ale jak jest ileś stron do nadrobienia to nikt nie bawi się w odpisywanie. Na fb jets łatwiej. Można dodawać albumy, posty przypięte. Jeśli któraś nie miała fb to zakładała jakies fikcyjne konto tylko na potrzeby udziału w grupie. Może ogarniemy takie coś? Ta która będzie chciała dołączy :) Na co dzień naprawdę o wiele praktyczniejsze. Nasz grupa na fb działała równolegle z forum, ale potem wszystkie laski się przekonały i przeszły na fb. Po porodzie, za rok czy dwa już żadna tu nie będzie zaglądać (widać po innych starszych grupach) a na fb będziemy zawsze. Z moimi Lutówkami 2013 organizujemy spotkania i już prawie każda się poznała osobiście przy okazji jakiś wyjazdów itp. Polecam. Co o tym myślicie?
Fajny pomysl ja jestem Za :) ale na bb tez chetnie bym sie chciala zapisac :)
 
Ostatnia edycja:
Też jestem za grupą zamkniętą tu na bb :) oczywiście proszę o dodanie mnie :)

U mnie dzisiaj gorszy dzień znowu :( boli brzuch i mam brązowe dosyć intensywne upławy :( także tego :'(
 
Thisjuss, zrobię listę i jak kogoś pominę można zawsze dodać [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
A mnie dodacie do grupy? Bo ja teraz taka bardziej lipcowka jak sierpniówka bo z usg teraz mam 25 lipiec :-D tak wyszło :p czasem się udzielam ale nie za dużo bo wiadomo nie zawsze można tyle ile by się chciało obowiązki itp. Mam nadzieje że będę miała zaszczyt być z wami w grupie zamkniętej :-D
No właśnie uważam też że osoby które udzieliły się raz np które zazwyczaj piszą kiedy mają termin i tylko że nas podczytują, jednorazowa odpowiedz, nie powinny być w takiej grupie zamkniętej. Uważam że forum jest po to żeby się dzielić wcześniejszymi lub teraźniejszymi doświadczeniami odczuciami itp, żeby się wspierać i pomagać sobie duchowo, doradzać. Takie moje tylko skromne zdanie na ten temat.
 
Też jestem za grupą zamkniętą tu na bb :) oczywiście proszę o dodanie mnie :)

U mnie dzisiaj gorszy dzień znowu :( boli brzuch i mam brązowe dosyć intensywne upławy :( także tego :'(

Znów, ojej :-( a bierzesz coś?
Może weź magnez może pomoże zmniejszyć ból brzucha. Wszystko napewno będzie dobrze.
Moja koleżanka będąc jakoś na początku ciąży kolo 10 tygodnia tez miała dziwną sytuacje dostała krwawienia, żywa krew ok 2-3 dni że musiała wymieniać często podpaski, też nie wiadomo do końca czemu tak było czy jakiś krwiak czy co, z dzidzią było w porządku a miesiąc temu urodziła w 37 tygodniu zdrową córeczkę. Wiec nie zawsze takie coś oznacza najgorsze.
 
reklama
Do góry