reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jesteśmy po prenatalnych, jest śliczna zdrowa dziewczynka (na ponad 70% podobno). 12tc, 54,5mm. [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️
Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png


Gratuluję :) też mam cichą nadzieję, że będzie u mnie dziewczynka ale muszę czekać do 31.01 na usg prenatalne
 
reklama
Ja chyba uciekam narazie z forum na kilka dni aż się wykuruje bo okropnie się czuje przez to przeziębienie, a oprócz tego dzisiaj znów wymioty :-( mam nadzieje że to jakoś przeżyje i kiedyś odezwę się jeszcze na forum. Na noc żeby tego nie było jeszcze chyba gorączka mnie bierze :-( trzymajcie się i udanych wizyt życzę dziewczyny, jedzcie dużo witamin żeby was chorubsko nie wzięło a nie jak jak :p
Zdrówka życzę i wracaj szybko do nas :) pozdrawiam
 
Ja chyba uciekam narazie z forum na kilka dni aż się wykuruje bo okropnie się czuje przez to przeziębienie, a oprócz tego dzisiaj znów wymioty :-( mam nadzieje że to jakoś przeżyje i kiedyś odezwę się jeszcze na forum. Na noc żeby tego nie było jeszcze chyba gorączka mnie bierze :-( trzymajcie się i udanych wizyt życzę dziewczyny, jedzcie dużo witamin żeby was chorubsko nie wzięło a nie jak jak :p
Wracaj szybko, zdrowia [emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Mnie już coraz bardziej stres ogarnia czy wszystko dobrze i czy będzie Maleństwo wystarczająco duże już żeby zrobił mi prenatalne. A Ty spokojna czy też już myślisz o tym?
Mi nawet lekarz ani pani w rejestracji nic nie mówił o wymiarach czy za mała czy nie. Więc nawet nie sądziłam by się tym martwić. Po prostu poszłam w 12tc i tyle, musiałam mieć szczęście i trafić dobrze. Czasem mnie ta moja niewiedza trochę przeraża.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Mi nawet lekarz ani pani w rejestracji nic nie mówił o wymiarach czy za mała czy nie. Więc nawet nie sądziłam by się tym martwić. Po prostu poszłam w 12tc i tyle, musiałam mieć szczęście i trafić dobrze. Czasem mnie ta moja niewiedza trochę przeraża.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png

A mi powiedział lekarz na ostatniej wizycie, że jeśli dzidzia będzie miała 4,5 cm to zrobimy prenatalne jeśli nie to będzie to normalna wizyta kontrolna i wyznaczy inny termin. Z tego o tym myślę bo chciałabym być już po prenatalnych żeby być pewna, że z dzidzia wszystko dobrze i prawidłowo się rozwija. Jednak mam już swoje lata i pierwsza ciąża
 
reklama
To ja was przebije moje córki mają jedna 14lat, a druga we wrześniu skończy 12,więc u nas różnica wieku będzie bardzo duża. Też mi się zachciało dzidzi na stare lata ha, ha. Jakby mi ktoś powiedział jeszcze rok temu że zdecyduję się na trzecie dziecko to bym mu kazała popukac się w czoło, a tu masz.
 
Do góry