reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Po usg połówkowych dopiero się wyda jak to będzie z tymi plciami :-D Ci chłopcy mogą się okazać dziewczynkami a dziewczynki chłopcami 12-13 tydzień to jeszcze nic pewnego ze na 100 % :-D
Prawda jest taka, że nawet do ostatniego dnia ciąży może być chłopiec a wyjdzie piękna dziewczynka. Hah. Więc wiadomo, nigdy do końca się tego nie stwierdzi, ale trudno, może maluch przez pierwszy miesiąc spać w różowych śpiochach będąc chłopcem. To i tak są ubranka na chwilę [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Prawda jest taka, że nawet do ostatniego dnia ciąży może być chłopiec a wyjdzie piękna dziewczynka. Hah. Więc wiadomo, nigdy do końca się tego nie stwierdzi, ale trudno, może maluch przez pierwszy miesiąc spać w różowych śpiochach będąc chłopcem. To i tak są ubranka na chwilę [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Dokładnie :p w domu najwyżej różowe a można dokupić parę wyjściowych jak przy porodzie okaże się jednak ze chłopiec i na odwrót :-D ale lepiej niech mieć takich niespodzianek. Ciuszki np ja kupuje od 56 do rozmiaru maks 62-68 większych narazie nie także tragedii by nie było :-D
 
Dokładnie :p w domu najwyżej różowe a można dokupić parę wyjściowych jak przy porodzie okaże się jednak ze chłopiec i na odwrót :-D ale lepiej niech mieć takich niespodzianek. Ciuszki np ja kupuje od 56 do rozmiaru maks 62-68 większych narazie nie także tragedii by nie było :-D
Ja się zastanawiam czy nie kupię całej paczki od jakiejś mamusi. Wiadomo, że na początku to i tak praktycznie same pajace, body i tak dalej, więc jeszcze zdążę nakupować jakichś bardziej w moim guście czy kolorze :)

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja chyba uciekam narazie z forum na kilka dni aż się wykuruje bo okropnie się czuje przez to przeziębienie, a oprócz tego dzisiaj znów wymioty :-( mam nadzieje że to jakoś przeżyje i kiedyś odezwę się jeszcze na forum. Na noc żeby tego nie było jeszcze chyba gorączka mnie bierze :-( trzymajcie się i udanych wizyt życzę dziewczyny, jedzcie dużo witamin żeby was chorubsko nie wzięło a nie jak jak :p
 
Ja się zastanawiam czy nie kupię całej paczki od jakiejś mamusi. Wiadomo, że na początku to i tak praktycznie same pajace, body i tak dalej, więc jeszcze zdążę nakupować jakichś bardziej w moim guście czy kolorze :)

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Ja synkowi kiedyś taka pakę kupiłam na allegro tylko juz jak był wiekszy kolo roku pamiętam ze to była licytacja i za 140 zł było 80 szt ubranek i naprawdę extra, zakup życia ;-)
 
Dziewczyny na przeziębienie pomaga mi bardzo sposób mojej mamy tylko nie wiem czy w ciazy można a mianowicie moczyć stopy w gorącej wodzie i wsypać do niej kg soli. Nie wiem dlaczego pomaga ale ja zawsze lepiej się po tym czulam.

Mamaleosia rzeczywiście malutki ten Twój synek :) ja jednego dnia się cieszę a drugiego jestem przerażona mimo że mój syn jest naprawdę grzecznym dzieckiem i na szczęście od 2 miesiąca życia zostawiam to w łóżeczku po kąpieli i zasypia sam, tak samo w dzień. Nie musiałam go nigdy usypiac więc to mega ułatwienie. Zobaczysz że wasz synek też się sam nauczy zasypiac, nie będzie miał wyjścia przy 2 niemowlaku w domu :) I tak jak Twój mój za mną chodzi jak cień nawet do toalety, teraz to mnie nawet śmieszy ale z niemowlakiem przy piersi i drugim na mnie uwieszonym może być ciężko :). Jakie masz przeczucia chłopiec czy dziewczynka?

Megalia moj synek ma teraz 14 miesięcy i uwierz mi że od małego był niezłym grubaskiem więc nigdy nie nosiłam go na rękach ( czulam ż tego powodu wyrzuty sumienia ale on był ppprostu ciężki a ja jestem drobna) jak byl malutki siedzieliśmy przytuleni ale nigdy ż nim nie chodziłam po domu o tyle żeby go przebrać i znieść na dół na spacer. To spokojne dziecko więc często leżał sobie na takim bujaku a potem na macie,później jak już siedział wystarczyło obłożyć go zabawkami i 2 godziny się bawił i po tym nadszedł czas raczkowania i on wybrał sobie że będzie się przemieszczal na tyleczku. Doszedł do takiej wprawy że jest prawie tak szybki jak dzieci raczkujace. Pediara mówi że jemu jest tak wygodnie, że dotrze gdzie chce i dlatego nie ma parcia na chodzenie. Poza tym ż tej pozycji bardzo ciężko się podnieść na nogi. On stoi jak to postawię ale sam się nie podniesie...od kilk dni próbuje się podnosić zobacymy czy mu się uda :(

Dziewczyny mam nadzieję że Was nie zanudzilam :)
 
Ja nie wiem bo nigdy jakoś płytki nie miałam wtedy na NFZ tez chodziłam wiec tam pewnie i tak nie ma :-)prywatnie napewno można
Na NFZ watpie zeby zrobili nawet jak by sie poprosilo :) ja nie wiem tyle nam zabieraja z kazdej wyplaty podatku a i tak najlepiej chodzic prywatnie zeby miec pewnosc ze wszystko dobrze to chore :(
 
reklama
Do góry