reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ankan to samo mi lekarz mówił. Byłam na wizycie u swojego dr tydzień temu w czwartek (18.01) i jak się dowiedział że zapisałam się na prenatalne na 26.01 stwierdził, że trzeba dzidziusia zmierzyć. Na Usg wyszło 48mm więc uznał że jest dobrze :)
 
reklama
To czekamy razem. Mam nadzieję, że szybko nam ten tydzień minie :) a jak ogólnie się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża? Bo moja pierwsza i z tego wszystkim martwię się na zapas
Też pierwsza ciąża i dopóki nie zaczęłam czytać forum raczej nie miałam negatywnych myśli. Druga sprawa, że dosyć późno dotarła do mnie wiadomość o ciąży ;) Być może z powodu dość długich starań. Z objawów najbardziej męczące są nudności i codzienne pobudki o 4-5 nad ranem... A jak u Ciebie przebieg ciąży? :)
 
Jesteśmy po prenatalnych, jest śliczna zdrowa dziewczynka (na ponad 70% podobno). 12tc, 54,5mm. [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png



Gratuluje! I w głębi serca zazdroszcze! Tez chciałabym zobaczyc dziewczynke, choc oczywiście z pieknego zdrowego chłopca bede sie cieszyc!!☺
 
Też pierwsza ciąża i dopóki nie zaczęłam czytać forum raczej nie miałam negatywnych myśli. Druga sprawa, że dosyć późno dotarła do mnie wiadomość o ciąży ;) Być może z powodu dość długich starań. Z objawów najbardziej męczące są nudności i codzienne pobudki o 4-5 nad ranem... A jak u Ciebie przebieg ciąży? :)

Mi nic nie dolega, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem jedynie co zauważyłam to czasami mi przeszkadza zapach surowego mięsa ale zmuszam się i przygotowuje ten obiad.. Choć nie zawsze go sama jem
 
Mi nic nie dolega, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem jedynie co zauważyłam to czasami mi przeszkadza zapach surowego mięsa ale zmuszam się i przygotowuje ten obiad.. Choć nie zawsze go sama jem
Zazdroszczę ;) mi za to przygotowywanie mięsa nie sprawia problemu, ale kompletnie nie przechodzi mi przez gardło
 
Co do różnicy wieku...
U nas różnica będzie 9lat :cool2: syn akurat w lipcu kończy tyle. Może i duża... Ale mi się serio taka różnica podoba :tak:

Po urodzeniu syna ciągle słyszeliśmy kiedy drugie? ale ja jakoś nie czułam takiej potrzeby :blink: podobało mi się bycie mama i wszystkie aspekty z tym związane ale ja się czułam spełniona mając tego mojego jednego skarba.. Nie potrzebowałam więcej... Cieszyłam się że mogę poświęcić mu i tylko mu tyle czasu ile tylko potrzebuje i jakoś tak dumna byłam że w tym wszystkim nie zapomniałam o sobie i o M, że potrafię dla Nas wynaleźć trochę czasu że mój M czuł się też dobrze w tej naszej mało licznej rodzince :-p
Po prostu nie chciałam więcej bo wszystko było tak akurat i w sam raz
No a teraz syn coraz bardziej samodzielny... Coraz więcej czasu chce spędzać z kolegami czy sam - nie potrzebujemy aż tak się angażować i...
Więc teraz kiedy już chyba wszyscy w koło zwątpili że nam się jeszcze zechce wracać do pieluch My oszalelismy na punkcie kolejnego baby :laugh2: więc każdy dojrzewa w swoim czasie do tego ale to nasze dzieci nasze decyzję...

Ludzie zawsze będą komentowac że mała, że duża różnica...
A propo komentarzy innych to:
Jak rodziłam syna (miałam 25lat) usłyszalam że czy nie jestem za młoda że wszyscy myśleli że poczekamy jeszcze z dzieckiem ( byliśmy że sobą 6 lat) że teraz to kobiety trochę później rodzą bo chcą z życia skorzystac.. Teraz za to już usłyszalam że może to był ostatni gwizdek :laugh2:

No to się rozpisalam....
pani Administrator czy dzisiejsza Norma wyrobiona? :rofl:

Biję brawo, sama prawda. ;) Jakbym czytała o sobie... Chociaż jeszcze bym dodała, że mój pierworodny tak mi dał popalić przez pierwszy czas, że nawet sobie nie wyobrażacie. Tego się nie da opisać.

Gratuluję dziewczynki i gratuluję synusia, chociaż jak już napisałyście, nigdy tak do końca nie wiadomo ;) Ja kompletnie nie mam żadnych oczekiwań, nie mam tak, że "chciałabym bardziej". W pierwszej ciąży byłam przekonana, że to chłopak. Po prostu wiedziałam ;)
No i pocieszyłyście mnie trochę, sporo z nas ma różnicę 7 lat.
 
Gratuluje! I w głębi serca zazdroszcze! Tez chciałabym zobaczyc dziewczynke, choc oczywiście z pieknego zdrowego chłopca bede sie cieszyc!!☺

Jakoś jak tak czytam, to mam wrażenie, że większość dziewczyn na forum chciałaby mieć córkę :D :D :D ja również gdybym mogła wybierać, chciałam córkę, ale skoro na 80% będzie syn, to oczywiście też ogromnie się cieszę. Najważniejsze żeby było zdrowe :)
 
reklama
Biję brawo, sama prawda. ;) Jakbym czytała o sobie... Chociaż jeszcze bym dodała, że mój pierworodny tak mi dał popalić przez pierwszy czas, że nawet sobie nie wyobrażacie. Tego się nie da opisać.

Gratuluję dziewczynki i gratuluję synusia, chociaż jak już napisałyście, nigdy tak do końca nie wiadomo ;) Ja kompletnie nie mam żadnych oczekiwań, nie mam tak, że "chciałabym bardziej". W pierwszej ciąży byłam przekonana, że to chłopak. Po prostu wiedziałam ;)
No i pocieszyłyście mnie trochę, sporo z nas ma różnicę 7 lat.
U mnie roznica 6 lat!
 
Do góry