reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny, dawno temu pisałam gdzieś na pierwszych stronach więc pewnie mnie nie pamiętacie.. U mnie coraz lepiej, mdłości coraz rzadziej, chociaż wczoraj miałam gorszy dzień i przytulałam kibelek :( mam nadzieję, że niedługo to złe samopoczucie całkiem przejdzie. W piątek mam prenatalne i mam nadzieję, że będę tą co przyniesie na forum dziewczynkę :) mam w domu dwóch chłopaków i tak mi się marzy teraz córcia :)
U mnie będzie dziewczynka, więc fajnie jakby u Ciebie też była, bo na razie widzę, że sami chłopcy :D

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Jesteśmy po prenatalnych, jest śliczna zdrowa dziewczynka (na ponad 70% podobno). 12tc, 54,5mm. [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png

Cudownie! Gratulacje. Dziewczyny teraz sa lepszej jakosci sprzety, skoro tak szybciutko plec sie poznaje. 7 lat temu dluuugo czekalam;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cudownie! Gratulacje. Dziewczyny teraz sa lepszej jakosci sprzety, skoro tak szybciutko plec sie poznaje. 7 lat temu dluuugo czekalam;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie sądziłam, że będzie już wiadomo co być może będzie. Nawet się w sumie na to nie nastawiałam, a tu proszę niespodzianka! :D

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Po usg połówkowych dopiero się wyda jak to będzie z tymi plciami :-D Ci chłopcy mogą się okazać dziewczynkami a dziewczynki chłopcami 12-13 tydzień to jeszcze nic pewnego ze na 100 % :-D
 
Dziewczyny gratuluje wizyt :)
U mnie różnica prawie 5 lat, córka już taka ogarnięta jak trzeba to pomoże ale różnica też nie jest jakaś bardzo duża więc myślę że się odnajdziemy. Ja ruchy poczułam bardzo późno gdzieś ok 21 tyg teraz jeszcze nic nie czuję jak już to przelewanie w jelitach :)
 
reklama
Do góry