reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ciekawe kiedy ja poczuje ruchy nie ukrywam ze bym juz chciala poczuc to napewno wspaniale uczucie :)
I to jeszcze jak wspaniale, ja kiedyś nawet po porodzie przez jakiś czas przykladalam rękę do brzucha żeby coś poczuć z przyzwyczajenia jak przez całą ciążę tak robiłam żeby poczuć maluszka :-D potem tego uczucia mi brakowało. W 8 miesiącu nagralam filmik jak się synek ruszal i na brzuchu odznaczaly się rączki. Chciałam pamiętke a potem telefon się popsuł i filmu juz nie było :-/
 
reklama
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.

Wspaniale, gratuluję :)
 
I to jeszcze jak wspaniale, ja kiedyś nawet po porodzie przez jakiś czas przykladalam rękę do brzucha żeby coś poczuć z przyzwyczajenia jak przez całą ciążę tak robiłam żeby poczuć maluszka :-D potem tego uczucia mi brakowało. W 8 miesiącu nagralam filmik jak się synek ruszal i na brzuchu odznaczaly się rączki. Chciałam pamiętke a potem telefon się popsuł i filmu juz nie było :-/
Oj jaka szkoda ale teraz napewno sobie nagrasz ale fakt fajny pomysl :) a jak to jest z nagraniem badania na plytke u lekarza ? :)
 
Wspaniale. Trzymam kciuki. Ja jutro pierwsza wizyta...wrrrrr lekki stres

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję i trzymam za jutro dla Ciebie [emoji173]️[emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Jesteśmy po prenatalnych, jest śliczna zdrowa dziewczynka (na ponad 70% podobno). 12tc, 54,5mm. [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
Super, cieszę się [emoji173]️

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Mam oczywiscie, ale jakies takie słabe, zobacze potem! I moze cos dodam
Albo zrób jak ja, i dodaj dopiero jak będzie zamknięty wątek. Ja czekam, nie chcę tak osobistych spraw publikować na tak dużym forum, wolę bardziej kameralnie :D

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry