reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To czemu ja nie widzę? Wchodzę przez przeglądarkę a nie przez aplikację? Ma to znaczenie? Kurcze chyba faktycznie stara jestem :-p i nie ogarniam suwaczkowej technologii :rolleyes2:
 
reklama
To czemu ja nie widzę? Wchodzę przez przeglądarkę a nie przez aplikację? Ma to znaczenie? Kurcze chyba faktycznie stara jestem :-p i nie ogarniam suwaczkowej technologii :rolleyes2:
Ja widzę jak przekręce telefon, włączyć trzeba autoobracanie ekranu no chyba ze juz masz tak ustawiony telefon :-)
Screenshot_2018-01-24-16-15-34.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-01-24-16-15-34.png
    Screenshot_2018-01-24-16-15-34.png
    45,1 KB · Wyświetleń: 336
Hej chciałabym dołączyć do grupy. Jestem w 11 tygodniu ciąży, to moje trzecie dziecko, termin narazie na 14.08,ale zmienil się już po ost. usg, więc ostatecznie jeszcze nie wiadomo. ☺️
Hej dziewczyny, dawno temu pisałam gdzieś na pierwszych stronach więc pewnie mnie nie pamiętacie.. U mnie coraz lepiej, mdłości coraz rzadziej, chociaż wczoraj miałam gorszy dzień i przytulałam kibelek :( mam nadzieję, że niedługo to złe samopoczucie całkiem przejdzie. W piątek mam prenatalne i mam nadzieję, że będę tą co przyniesie na forum dziewczynkę :) mam w domu dwóch chłopaków i tak mi się marzy teraz córcia :)
Też mam w piątek prenatalne. I też liczę na dziewuche
 
Gratuluję dzisiejszych wizyt [emoji16]

Karorek fajnie, że znasz już płeć. Super czuć już ruchy [emoji7] Mi też się wydaje, że zaczynam coś już czuć. Z synkiem też na tym etapie czułam pierwsze ruchy.

Garnetka to będziesz mogła stroić córeczkę w śliczne sukienki [emoji1]

Yin-yang ja nic nie widzę, ale ja z App korzystam [emoji4]

Polka 33 to trzymam kciuki za dziewczynkę [emoji4]

U mnie będzie różnica wieku 5 lat i 2 lata [emoji4] córka będzie się opiekować a synek brykać z młodszym bratem/siostrą.
 
Gratuluję dzisiejszych wizyt [emoji16]

Karorek fajnie, że znasz już płeć. Super czuć już ruchy [emoji7] Mi też się wydaje, że zaczynam coś już czuć. Z synkiem też na tym etapie czułam pierwsze ruchy.

Garnetka to będziesz mogła stroić córeczkę w śliczne sukienki [emoji1]

Yin-yang ja nic nie widzę, ale ja z App korzystam [emoji4]

Polka 33 to trzymam kciuki za dziewczynkę [emoji4]

U mnie będzie różnica wieku 5 lat i 2 lata [emoji4] córka będzie się opiekować a synek brykać z młodszym bratem/siostrą.
Ja też już coś czuję od paru dni takie laskotanie od środka tam nisko, teraz właśnie trochę już mocniej ale to jeszcze nie kopniaki :-D z synkiem dopiero w 16 tygodniu teraz już szybciej , jak ze wszystkiim chyba w drugiej ciąży wszystko szybciej przychodzi
I czuje po prawej stronie i na usg tez właśnie przy prawej stronie było
 
U mnie dzieciaczki są co 2 lata
Córka ma nieco ponad 7
Franek 5
Jasiu 3
Kłócą się i bawią ..teraz będzie 4 a mam 30 lat! Nie byłam na to gotowa przeprowadzilismy się do pięknego domu dostałam fajne propozycję pracy, wreszcie mogłam wyjsc z kolezankami na piwo, imprezę wkoncu normalne życie ...
Czasami jestem zła. Czasami wzruszam się widząc ta malotke na zdjęciu USG ...jednak życie to życie wiem że jak mi dadzą już na ręce dziecko o wszystkich trudach zapomnę
Choć 1 wiem napewno - rok siedzę z dzieckiem max później albo żłobek abo niana ja się już dość nasiedzialam w domu
 
reklama
Do góry