reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
 
reklama
No właśnie... jestem ciekawa jak u nas to będzie... za późno zdecydowałam się na drugie dziecko. Gdyby nie mój to chyba zostałoby przy jednym.

U mnie różnica wynosi 7 lat. I jak widzę, jak dojrzale mój syn podchodzi do tematu rodzeństwa, to uważam, że taka różnica też jest cudowna.
Każda jest dobra.
Przy różnicy 2-4 lat będzie przez pierwsze lata ciężko, przy różnicy 6-10 - wychowują się "oddzielnie" ale mają siebie na całe zycie :)
Obserwuję koleżanki i ich dzieci i uważam, że każda różnica wieku jest właściwa :)
 
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
Super, że wszystko dobrze :) I kolejny chłopak dołączył do grona...:)
 
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
No to mamy kolejnego chłopca juz sie pogubilam ile ich juz mamy :)
 
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
Naprawde? Czułaś...o mamo. Nie wyobrażam sobie tego. Aż mi sie łezka zakręciła bo to takie rozczulająco wzruszające
a to jest mój nynuś kochany ma 7 cm i zdjęcie usg było robione w 13t2d dwa dni temu :)

W końcu mi się udało dodać zdjęcie :) choć kiepska jakość bo plik ciągle był za duży :(


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz bylam przekonana, ze bede zawsze sama. Mega blokada i wgl czasu brak. Jedna praca, druga w miedzyczasie. Jedna podyplomowka druga, trzecia. I malo pomocy, bo moj tata kierowca ciagle w trasie, mamy nie mam. I najzwyczajniej nie mialam na nic sily ani czasu, a w domu male dziecko. No i w koncu jak grom z jasnego nieba;) Rowniutkie pol roku bycia naszego razem;)a tu taaaakie zmiany. Ciesze sie. I doceniam bardzo to co mam. Czekalam dlugo na to. Szczescia duzo Wam zycze!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie tak czytać, ze ktoś znalazł prawdziwe szczęście choć się go nie spodziewał :):):):)
:):):):):)
:-) :):cool2::biggrin2::p:wink:
 
No więc ja wczoraj porobiłam badania krwi. Wszystko w miare ok...dla dziewczyn z problemami z tarczycą...tsh skoczyło mi z 0.05 z 28 grudnia do 1.7. Dzisiaj zaliczylam endo, wszystko ok. Mam kontynuować branie letroxu, badac krew co 4 tyg i upewniac sie ze tsh jest w granjcach 0.4 do 2.4. W razie potrzeby zwiekszac lub zmniejszac dawke. Co do duphastonu...jutro ma zdecydowac ginekolog. Zobaczymy.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz po prenatalnym z testem pappa, wszystko dzieki Bogu dobrze :biggrin2: no i.... bedzie syneczek :D:o bylam pewna, ze druga corka! Widzielismy Jajeczka i pitolka, lekarz mowi, ze napewno!
Na usg odkryłam tez, ze czuje juz ruchy, gdy lekarz dociskał glowice, czułam kopniaki.widziałam ze mały w tym momencie kopał, albo ruszał rączka, a ja czułam to. Teraz wiem, ze to juz ruchy :happy: P.Doktor powiedział, ze tak moge juz czuc.
A masz zdjęcie usg dzidzi? :-)
 
reklama
Do góry