reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Przed wyjściem dostała czkawki i nie chciała z butelki mleka się napić , bo miałam odciągnięte trochę. Pierś dorwała i się najadła.
Wróciliśmy ze spaceru i była tak głodna jak wstała , że nie mogłam jej ogarnąć przy cycku, z butelki wyjadla. Teraz chciałam dać resztę mleka w butelce i nie chwyciła. Widzę , że jak jej się uwidzi. Raz butelkę weźmie , raz nie.
Wyjść na dłużej bym nie wyszla, ale tak jak wczoraj do lekarza musiałam na tą godzinę.

A jeszcze mam takie pytanie. Kiedy przestaje tak cieknac z piersi? Bo ani się ubrać po prysznicu tak kapie o zastanawiam się kiedy to się unormuje, że pokarm będzie leciał tylko przy karmieniu.
Nie unormuje ci sie to raczej ;) wkladki laktacyjne zakladaj ;) ja mam tak ze jak karmie to leci tez z drugiej piersi ;) a jak leze nago to mam opasane piersi pielucha tetrowa ;)
 
Ale u nas spokojnie na forum ;) ciekawe która kolejna się rozpakuje :D u mnie jutro ma być 26 stopni..i mam nadzieję, że będzie chłodniej :) stopy mi puchną..a do terminu zostało 18 dni..ciekawe kiedy coś ruszy:) jak na razie to brzuch mnie ciągnie, i mam takie chwilowe bóle tak jakby macicy :)
 
Zjedliśmy sobie frytki na kolację, prysznic, jakiś filmik na lapie i idę spać. Następny dzień bezobjawowy. Myślałam że chociaż długi spacer coś ruszy, ale jak widać nic :) eeeeh wy już tulicie maleństwa a ja kurz sprzątam tylko z tego kącika dziecięcego :)
Dobranoc dziewczynki
 
Ale u nas spokojnie na forum ;) ciekawe która kolejna się rozpakuje :D u mnie jutro ma być 26 stopni..i mam nadzieję, że będzie chłodniej :) stopy mi puchną..a do terminu zostało 18 dni..ciekawe kiedy coś ruszy:) jak na razie to brzuch mnie ciągnie, i mam takie chwilowe bóle tak jakby macicy :)

Cisza bo największe gaduły już urodziły ;)
 
Zjedliśmy sobie frytki na kolację, prysznic, jakiś filmik na lapie i idę spać. Następny dzień bezobjawowy. Myślałam że chociaż długi spacer coś ruszy, ale jak widać nic :) eeeeh wy już tulicie maleństwa a ja kurz sprzątam tylko z tego kącika dziecięcego :)
Dobranoc dziewczynki

Hehe może znienacka się zacznie u Ciebie i za niedługo będziesz tulić swoje maleństwo:) trzeba być dobrej myśli ;)
 
reklama
Do góry