reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Wytrzymaj jeszcze trochę , ja tydzień przed terminem czułam się dobrze, praktycznie nic nie bolało. Wszystko ustąpiło. A w sobotę odeszły wody. Nawet się nie spodziewałam. A Ty kiedy kończysz 40tc ?

Na 7 go mam termin. Już staram się być aktywna ale jest tak ciężko że więcej siedzę czy leżę niż chodzę.
 
Zobacz załącznik 885220

Po co mi szpitalny wózeczek jak wole u mamy na łóżku od wczoraj [emoji16][emoji16][emoji16]

A Ty masz tą sale jednoosobowa? Mówiłaś że Bartek będzie z wami siedział cały dzień to przecież wtedy na spokojnie prysznic itd.
Wogole to u mnie w szpitalu nie wypisują jeśli się 2 nie zrobi ale pewnie w każdym inne zasady.
 
U nas taki upał że dramat, popadało 30 minut i znowu słońce. Przez chwilkę było całkiem przyjemnie ale znowu się duchota robi.

@klaudiaa975 na zdjęciach Ala rzeczywiście jak kluseczka wygląda:) ja bym na Twoim miejscu na siłę tej butli nie próbowała bo i po co. Myślisz że teraz byś gdziekolwiek wyszła na dłużej bez niej? Wydaje mi się po Twoich postach że jesteś taka zakochana w niej że nie zostawisz z kimś na dłużej niż od karmienia do karmienia:) a może jak troszkę podrośnie to chwyci butle i już.
 
Na 7 go mam termin. Już staram się być aktywna ale jest tak ciężko że więcej siedzę czy leżę niż chodzę.
Może jesteś w tych 5% ciąży które sa w terminie rozwiązane i wszystko przyjdzie z zaskoczenia. Ja mam z USG na 9 termin z om na 14 i narazie też jakoś tak bez szału. Coś tam czop odchodzi ale bez krwi, coś tam skurczy ale też bez szału jednak mimo wszystko liczę że najpóźniej 14 urodzę:)
 
Na 7.08. jak nie urodzę to 9go mam jechać do szpitala.

Czyli mamy praktycznie tak samo, jak do terminu 08.08 nie urodzę to do swojego lekarza 09.08 i będziemy sprawdzać co i jak i decydowac co dalej,pewnie tez od razu odeśle do szpitala. Chociaż bardzo proszę mojego małego uparciucha o wyjście [emoji3]
 
reklama
Do góry