reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Aż poszłam sprawdzić dokładnie ;) ale u mnie nic nie wypada czy ciągnę z jednej strony czy drugiej to się trzyma. Nie jest to jakies super jakościowo łóżeczko, ale wystarczy poki co :)
A ja po prostu bede musiała pamietać, żeby ciągnąć na środku ;) Chociaż mąż coś mówił, że jak nakładłam tam trochę rzeczy to lepiej chodzi ;) mogłabym może to reklamować ale nie chce mi się w to bawić tym bardziej, że z tej szufladu raczej rzadko będę korzystać.
 
Przepraszam że się wtrace ale moim zdaniem małej jest gorąco, widziałam na wcześniejszym zdjęciu które wystawiła że jest cała upocona łącznie z włoskami, spróbuj zrobić jej letnią kapiel i zostaw w samym pampersie. U nas mały całe dnie tylko w pampersie a i tak mu gorąco. Długich rękawów i kocykow nie używamy wcale w takie upały.
Świeciła się od oliwki.
Przykrywam ja tylko jak śpi, wydaje mi się , że spiąc jest trochę chłodno pół nago. Z resztą jak ma chłodne policzki czy rączki to nie mam serca zostawić jej bez kocyka .
 
Jestem po wizycie, dzisiaj 38+1. Rosnie mi maly klocuszek :D miesiac temu ważył 2140g, a dzis... 3534g :D jak to mozliwe, ze tyle urosl? :) wszystko w normie, moje wyniki super. Jesli nic sie nie wydarzy do terminu to po 7 dniach wywoluja. Pytam sie czy nastawiac sie na.termin to poWiedział, ze tego juz zaden lekarz nie stwierdzi, z godziny na godzine moze sie wszystko rozkrecic. Nie mialam badania na fotelu, tylko usg :)
Na końcówce dzieci szybko i dużo przybierają. Mój mały w 3 tyg przybrał z 2500 na 3400. Tyle ważył tydz temu. A ja mam 2 tyg do terminu. Ciekawe czy faktycznie będzie duży czy jest szansa na błąd pomiaru ☺
Dziewczyny co mam zrobic.. stara trzaska jak jasna cholera.. serio.. zamknelam sie w pokoju bo mala mi spi,a jest tu tak duszno,zamknelam balkon i rolety,wiatrak chodzi.. nie wytrzymam.. mam nerwy w cholere juz..
A jakby tak poświęcić łazienkę i zalać cholerę ☺ że niby pralka padła?
Dziewczyny czy skurcz może łapać pp jednej stronie brzucha? :/
Ja miałam na całym brzuchu. Mówię o tych przepowiadających i potem porodowych też.
Oj będziesz wiedziała na bank, ja się zwijam od rana z bólu, ale są nieregularne, po 30-60 sekund i na ktg zapisuje się dupa, bo 50-60 i czekam czekam i cierpię...
Moja znajoma mówiła że na ostatnim ktg chwilę przed partymi miała tylko skurcze na 60. Ja teraz w szpitalu jak miałam 100 to czułam nie powiem ale bez przesady nie jakoś strasznie. Każdy ma inny próg bólu a poza tym to jest tylko urządzenie niedoskonałe, sonda od skurczy może być w złym miejscu itp.
Moja 15-dniowa gwiazdeczka :* <3
Zobacz załącznik 884570
No śliczności ☺ ta fryzura najlepsza ☺
Jejuś już 15 dni ma.. to może te moje 2 tyg do terminu też jak szybko zlecą..
 
A ja po prostu bede musiała pamietać, żeby ciągnąć na środku ;) Chociaż mąż coś mówił, że jak nakładłam tam trochę rzeczy to lepiej chodzi ;) mogłabym może to reklamować ale nie chce mi się w to bawić tym bardziej, że z tej szufladu raczej rzadko będę korzystać.
U mnie szuflada też chodzi bez zastrzeżeń[emoji16]
 
@klaudiaa975 dzisiaj u mamyginekolog na insta widziałam filmik, na którym pediatra wypowiada się nt ubierania dzieci w takie upały. Powiedziała , że jeśli są takie upały to dziecko w domu trzymać w samym body z krótkim rękawem, albo w samej pieluszce i nie przykrywać. Więc jeśli nie masz w domu wyjątkowo zimno i chłodno, to spróbuj[emoji8]
 
reklama
Na końcówce dzieci szybko i dużo przybierają. Mój mały w 3 tyg przybrał z 2500 na 3400. Tyle ważył tydz temu. A ja mam 2 tyg do terminu. Ciekawe czy faktycznie będzie duży czy jest szansa na błąd pomiaru ☺

A jakby tak poświęcić łazienkę i zalać cholerę ☺ że niby pralka padła?

Ja miałam na całym brzuchu. Mówię o tych przepowiadających i potem porodowych też.

Moja znajoma mówiła że na ostatnim ktg chwilę przed partymi miała tylko skurcze na 60. Ja teraz w szpitalu jak miałam 100 to czułam nie powiem ale bez przesady nie jakoś strasznie. Każdy ma inny próg bólu a poza tym to jest tylko urządzenie niedoskonałe, sonda od skurczy może być w złym miejscu itp.

No śliczności ☺ ta fryzura najlepsza ☺
Jejuś już 15 dni ma.. to może te moje 2 tyg do terminu też jak szybko zlecą..
Odpada.. pod lazienka mam kotlownie [emoji23]
 
Do góry