reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To jest badanie na. Przeciwciała na zoltaczke typu b

Dzięki kochana za pomoc :* poznaznaxzalm wszystko, Pani to wzięła i jeszcze zadawała pytania typu imię nazwisko ojca dziecka, moje dane, wykształcenie itd.

Leżę tu i słucham jak tamta biedna stęka i jęczy :( aż się boje jak mnie złapie coś konkretnego, bo skurcze nadal mam, ale nieregularne. Ale mój będzie mógł tu przyjść do mnie i siedzieć ze mna, zjem coś jesCze póki czas, bo nic nie jadłam i mam mało siły. Grunt, ze już tu leżę i do rana mam nadzieje, ze będę po. Wtedy w takim tazie wyjdzie, ze „rodziłam” od środy/czwartek 3:30 do soboty rano hah :(
 
Dzięki kochana za pomoc :* poznaznaxzalm wszystko, Pani to wzięła i jeszcze zadawała pytania typu imię nazwisko ojca dziecka, moje dane, wykształcenie itd.

Leżę tu i słucham jak tamta biedna stęka i jęczy :( aż się boje jak mnie złapie coś konkretnego, bo skurcze nadal mam, ale nieregularne. Ale mój będzie mógł tu przyjść do mnie i siedzieć ze mna, zjem coś jesCze póki czas, bo nic nie jadłam i mam mało siły. Grunt, ze już tu leżę i do rana mam nadzieje, ze będę po. Wtedy w takim tazie wyjdzie, ze „rodziłam” od środy/czwartek 3:30 do soboty rano hah :(
To standardowy wywiad przed porodem :*
 
Dziewczynki u mnie na tej wkładce co dała mi ta położna to dalej było mokre prawie całe i wymieszane z krwią. Wziął mnie lekarz na fotel, wsadził znowu tego palucha i sprawdzał i pęcherz niby cały, ale wody się sączą.

Przenieśli mnie na ten drugi oddział gdzie jest porodówka i leżą już matki z małymi bobasami albo te którym się coś zaczyna.

Te położne to takie podejście jakbym nie wiem, udawała albo coś w stylu „o następne co jej coś pociekło i już myśli, ze rodzi”.. co za podejście.. ale leżę sama na sali dwuosobowej takiej przed porodem i czekam, mam obserwować skurcze. A na sali porodowej leży dziewczyna i już coś tam jej się zaczyna, bo słyszę tylko jej krzyki. Biedna się meczy :(
Akurat zaczęło 5 min temu dosłownie padać na dworze. Aż dziwne.

Dostałam taka kartkę, nie wiem co zaznaczać tam gdzie jest puste, nie znam się.. Zobacz załącznik 884556

Fajnie że tak wytłumaczyli o co chodzi :/
 
Moja 15-dniowa gwiazdeczka :* <3
IMG_20180803_122231.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180803_122231.jpg
    IMG_20180803_122231.jpg
    977,5 KB · Wyświetleń: 465
reklama
Do góry