reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja też niedzielę kończę raczej kiepsko. Bardzo boli mnie kręgosłup po tym jak mi coś strzelilo. Mąż rozmasowal, może po nocy będzie lepiej. Dzieci były dziś z nim na basenie A ja lezalam na kanapie i łzy mi same już leciały z tego wszystkiego. Mam nadzieję na poprawę nastroju chociaż pogoda chyba nie chce temu sprzyjać niestety. Jutro znów ktg więc trzeba wybyc z domu na trochę.
No nic, jutro nowy tydzień więc na pewno i nowe porody :) ciekawe na kogo trafi :D
 
reklama
To domowa pizza ? Wyślij mi przepis na ciasto w wolnej chwili na priv :) my robiliśmy w dzień porodu i jak jej za grube ciasto , to w sam raz ale nie chciało się upiec i robiło się surowe a składniki przypalone [emoji16]

Jasne :) wyślę Ci jutro jak mój wstanie po nocce, on robi najlepsze ciacho na pizzę, tu akurat taka cieniutka zrobił, bo ja taka lubię, ale to już wiaodmo można rozwałkować wedle uznania :)
 
reklama
Zobaczcie mine cwaniaka hyhy tak bardzo ją kocham ❤❤❤❤❤
IMAG5590.jpg
 

Załączniki

  • IMAG5590.jpg
    IMAG5590.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 491
Do góry