reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ogólnie całą morfologię mam w tej ciąży w normie. Ani razu nie miałam złych wyników.

Ja na wizycie też zawsze super i ciśnienie i puls. Te upały chyba tak działają na mnie ale nie muszę nic męczącego robić , żeby nagle dostać takiego tętna. Wczoraj owszem za długo byłam na nogach bo wyszłam z Natalką na rower i co zakręt to kogoś znajomego spotkałam i stałam i gadałam. Na koniec już ledwo weszłam do domu teściów i tam musiałam się położyć bo nawet siedzieć nie mogłam. Myślałam , że zjadę z krzesła. Dzisiaj to samo uczucie ale prosto poszłyśmy do dziadków, jakieś 200 metrów tylko. A po południu siedziałam na bujaku, już było chłodniej i bardziej rześko bo gdzieś bokiem burza przeszła, a mimo to serce zaczęło walić i mnie siły opuściły aż musiałam się położyć na nim..

Ja po skończeniu karmienia miałam jeszcze ponad pół roku mleczko w piersiach i po tym czasie cyce niestety zrobiły się takie puste i miękkie..

Ja pamiętam jak byłam na jednej z pierwszych wizyt w ciąży z córką i mój gin mi mówi że się teraz zbadamy , a ja do niego , to mam się rozebrać? A on mówi , że okulistą nie jest to w oczy mi nie będzie zaglądał☺ teraz też do niego chodzę i na każdej wizycie można się pośmiać. Na szczęście☺

Klaudia odpuść trochę bo się chłopak zacznie jąkać albo jakiejś nerwicy nabawi☺
Poczekaj zaraz będziesz miała w domu wszędzie małe łapki poodbijane to Ci się odechce czepiania o kropelkę na podłodze.

Na chrzciny jak znalazł☺

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Ja też zdążyłam doczytać i mam ochotę w ogóle wypisać się z jakichkolwiek grup na fb.. albo i z całego fb..

Ja myślę , że na swoich żon to już nie patrzą☺ tylko działają☺
Wiesz, ja nie z tych co panikuja i mysla i znow panikuja ;) :*
 
Ja już wyliczam kiedy będę w stanie wrócić do pracy [emoji23]
No i kiedy? Pewnie początek wrzesnia? Fajnie Ci że masz wolny zawód taka odskocznia od zajmowania się dzieckiem. Ja to chyba z moim charakterem muszę sobie jakieś zajęcia znaleźć, jakiś sport czy kurs żeby chociaż na trochę wyjść z domu bez dziecka.
 
Dzień dobry w piątek.
Ja po nocce cała obolała. Za jakieś pół godziny zwloke się z łóżka i zacznę odkurzac i podłogi myć. Żyje naczynia itd. Dziś jednak luzniejszy nieco dzień z racji piątku.
Miłego dnia dla was. Żadnych przedwczesnych porodów, jak już tylko te donoszone poprosimy :)
@klaudiaa975 Dziś twój termin prawda? :)
 
No i kiedy? Pewnie początek wrzesnia? Fajnie Ci że masz wolny zawód taka odskocznia od zajmowania się dzieckiem. Ja to chyba z moim charakterem muszę sobie jakieś zajęcia znaleźć, jakiś sport czy kurs żeby chociaż na trochę wyjść z domu bez dziecka.
Tak :) myślę że 3,5 tyg to wystarczająco by dojść do siebie na tyle by raz dziennie usiąść przy pazurach na godzinę, półtora :)
 
reklama
Do góry