reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzień dobry

Dzisiaj pełny 36 tydzień ☺️. Od jutra zaczynam 37 :).
To ja jestem tydzień przed Tobą bo od jutra zaczynam 38☺

Dzień dobry dziewczyny ☺
Która dzisiaj rodzi? Bo ma być pełnia i jakieś burze na dodatek☺

Ja zasnęłam koło północy i dopiero o 6 się obudziłam. Ani razu nie wstałam na siku. To ta pełnia? ☺ moja mała jeszcze z godzinke co najmniej pośpi to ja poprasuje póki chłodno w miarę. Jak nie śpię to nie mogę za długo leżeć bo mnie biodra bolą.

Miłego dnia☺
Mój mąż dziś ostatni dzień w pracy i urlop☺
 
Dzień dobry[emoji3] jak się czujecie?? Ja już nie mogę się doczekać, najpóźniej za 2 tygodnie i 3 dni malutka będzie z nami [emoji5] chyba że będzie próbowała znowu wcześniej wyjść [emoji5]
Ja nie czuje żadnych objawów nadchodzącego porodu oprócz tego odchodzacego czopa [emoji23]
A cc najprawdopodobniej dokładnie za 2 tyg, o ile wcześniej wody nie pójdą :D we wtorek 37+0 więc Maja juz będzie w terminie :D

A Ty jak tam? Skurcze się wyciszyły?
 
Ja nie czuje żadnych objawów nadchodzącego porodu oprócz tego odchodzacego czopa [emoji23]
A cc najprawdopodobniej dokładnie za 2 tyg, o ile wcześniej wody nie pójdą :D we wtorek 37+0 więc Maja juz będzie w terminie :D

A Ty jak tam? Skurcze się wyciszyły?
Skurcze jeszcze czuje ale są nieregularne. Ale nie powiem chcialabym juz urodzić [emoji4]
 
Dzień dobry Piątkowo:) u mnie dzisiaj pochmurnie ale ma być gorąco dalej, to już i tak jakaś poprawa bo przynajmniej nie pali słońce.
Ja mam za sobą w miarę spokojna noc chociaż już bardzo ciężko mi się w nocy ułożyć tak żeby kręgosłup albo biodra nie bolały.
Dzisiaj mam parę spraw do załatwienia więc muszę wyjść z domu ale to dobrze.
Córka ostatnimi ostatni dzień do przedszkola wiec od poniedziałku będzie wesoło tym bardziej że pon ktg, wtorek położna środa gin ale jakoś to ogarniemy.

Wczoraj mąż złożył łóżeczko i powiedział że nie będzie go składał także stoi i czeka tylko materaca brak.
 
Dzień dobry Piątkowo:) u mnie dzisiaj pochmurnie ale ma być gorąco dalej, to już i tak jakaś poprawa bo przynajmniej nie pali słońce.
Ja mam za sobą w miarę spokojna noc chociaż już bardzo ciężko mi się w nocy ułożyć tak żeby kręgosłup albo biodra nie bolały.
Dzisiaj mam parę spraw do załatwienia więc muszę wyjść z domu ale to dobrze.
Córka ostatnimi ostatni dzień do przedszkola wiec od poniedziałku będzie wesoło tym bardziej że pon ktg, wtorek położna środa gin ale jakoś to ogarniemy.

Wczoraj mąż złożył łóżeczko i powiedział że nie będzie go składał także stoi i czeka tylko materaca brak.
O matko.. ja przeczytalam ze zlozyl ci lozysko.. :eek: nie,ja ide jeszcze spac :D
 
reklama
Do góry