reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzień dobry.

Melduję, że od dziś jestem na l4:) pospałam do 9.30a mogłabym dłużej tylko teściowa mnie obudziła telefonem. W tej ciąży mogę spać i spać. Chyba szykuje mi się rozdarte dziecko i organizm się szykuje haha. Chłopaki byli grzeczni tylko cyc, przewijanie i spanie a teraz nastawiam się, że mała da nam popalić.
Mam kilka spraw do załatwienia na mieście ale mi się nie chce w ten upał ruszać z domu ale muszę bo w poniedziałek mam ginekologa.
2 tygodnie temu byłam u dentysty bo bolał mnie ząb, miałam ubytek a dziś znów mnie boli obok tego co ostatnio był plombowany. Sprawdzał mi wszystkie zęby i było ok ale teraz jak jadlam na śniadanie kanapkę z dżemem to mnie mocno bolało, widzę że mam zdarte szkliwo na tym zębie. Muszę się umówić jeszcze przed porodem na wizytę. Przed chwilą umówiłam się do fryzjera chciałam na następny tydzień ale nie ma miejsc i dopiero na 06.08, pedicure mam 10.08.także 13.08 będę gotowa na poród:)
Wow to teraz na L4 widzę, że planujesz żyć pełnią życia [emoji16] i bardzo dobrze :)
 
Dzień dobry w piątek.
Ja po nocce cała obolała. Za jakieś pół godziny zwloke się z łóżka i zacznę odkurzac i podłogi myć. Żyje naczynia itd. Dziś jednak luzniejszy nieco dzień z racji piątku.
Miłego dnia dla was. Żadnych przedwczesnych porodów, jak już tylko te donoszone poprosimy :)
@klaudiaa975 Dziś twój termin prawda? :)

Jutro :)
 
@zanka200389 myslakam dzisiaj co u Ciebie.

@klaudiaa975 snilas mi się dzisiaj na porodówce. Może to jakiś znak .

My z mężem dzisiaj już zmieniliśmy pościel, nastawiliśmy pralkę, wypucowalismy lodówkę. Jeszcze ogarniemy podłogi, lustra i okno balkonowe, zakupy i będziemy odpoczywać.

Ojej ❤️ fajnie , jak by to coś znaczyło ❤️ mój ma przeczucie na jutro , w sumie na dzisiejszą noc też bo po 24:00 już będzie dzień terminu. Ale ja nie robię sobie zbędnych nadziei :)
 
Ja tam jestem za. Teściowa chce pogadać z mężem w piątek, narazie nic mu nie mówiłam. Ogólnie jest lepiej, brakuje przytulania,złapania za rękę... Ale już się śmiejemy,wczoraj poszliśmy z młodym na lody. Więc może będzie dobrze....
Tak sobie myślę, bo ciąża zagrożona była,że też już czuje się jakbym przenosił, jutro koniec 38 tc z USG, że córcia czeka na mój całkowity komfort psychiczny...I na to aż tata dotknie brzuszka bo 2 miesiące nie dotykal...
A teraz stymulowalam sutki, niby w ukryciu,ale tak żeby mąż widział cokolwiek...:D i poszedł pod prysznic, hshahaha:D
Mnie smyranie po cyckach nie podnieca samej siebie,ale wiem,że jemu to bardzo robi:D
Mi tez nie sprawia to przyjemnosci :D ja mam strefe erogenna na karku :D i moj o tym wie hyhy
Hyhy moglas wejsc do niego pod prysznic ;) tak jak klaudia pisala ;)
 
reklama
Do góry