reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja przez ostatnie 3 tygodnie, co sobotę byłam w szpilkach na ślubach[emoji4][emoji106]i to moich wysokich[emoji16] Teraz mam zamiar iść w niskich, więc tym bardziej dam radę[emoji16] Zresztą to kwestia przyzwyczajenia do chodzenia w takich butach[emoji4] Ja praktycznie codziennie w pracy musiałam w takich być[emoji4] A jeśli chodzi o ograniczenia ciała... jeszcze chyba nie mam[emoji4]oprócz wystającego brzucha, który tylko przeszkadza mi w jedzeniu[emoji23] bo ciągle się brudzę. Na wagę nie narzekam, bo tylko przytyłam 4kg.

No chyba, ze tak :) ja obcasów nie lubię, szkoda mi stop i rzadko kiedy je ubieram, mimo niskiego wzrostu. A teraz to tym bardziej nie dałabym rade skoro nogi i wszystko spuchnięte i jeszcze bym sobie krzywdę zrobiła z tym krążeniem teraz :D u mnie niby dużo, bo 18 kg, ale wszystko poszło w brzuch, a przed ciąża miałam 45 kg to znowu za mało było :D
 
Ja przez ostatnie 3 tygodnie, co sobotę byłam w szpilkach na ślubach[emoji4][emoji106]i to moich wysokich[emoji16] Teraz mam zamiar iść w niskich, więc tym bardziej dam radę[emoji16] Zresztą to kwestia przyzwyczajenia do chodzenia w takich butach[emoji4] Ja praktycznie codziennie w pracy musiałam w takich być[emoji4] A jeśli chodzi o ograniczenia ciała... jeszcze chyba nie mam[emoji4]oprócz wystającego brzucha, który tylko przeszkadza mi w jedzeniu[emoji23] bo ciągle się brudzę. Na wagę nie narzekam, bo tylko przytyłam 4kg.
Ja nie jestem przyzwyczajona do obcasow wiec w ciazy tym bardziej nie zakladam ;) okolo 20 tygodnia jeszcze na koturnach chodzilam ale juz bylo ciezko. No i mam 22kg na plusie wiec ogolnie nie jest lekko :)
 
No chyba, ze tak :) ja obcasów nie lubię, szkoda mi stop i rzadko kiedy je ubieram, mimo niskiego wzrostu. A teraz to tym bardziej nie dałabym rade skoro nogi i wszystko spuchnięte i jeszcze bym sobie krzywdę zrobiła z tym krążeniem teraz :D u mnie niby dużo, bo 18 kg, ale wszystko poszło w brzuch, a przed ciąża miałam 45 kg to znowu za mało było :D
Mnie, odpukać tfu tfu, nic nie puchnie, nie zatrzymuje mi się na razie woda w organizmie, więc nie narzekam. Cały czas chodzę w pierścionku i obrączce.
Ja obcasy lubię i kupuje, tylko wygodne, bo tylko w takich da się dłużej chodzić[emoji4]
Teraz i tak na co dzień, muszę chodzić w sandałkach i trampkach[emoji4]
 
O kurcze jaka roznica :D ja mam taki sam termin om i usg ;) a Ty i Twoj lekarz ktory termin bierzecie pod uwage? I czym spowodowana taka roznica?

2 albo 3 cykle przed zajściem w ciążę miałam dłuższe i pewnie to jest powodem takiej różnicy.. Mój lekarz bierze termin z pierwszego prenatalnego czyli 21.08 a jak byłam na ip to lekarz który miał dyżur wziął termin z OM i będąc w 32 tygodniu wpisywała mi "pacjentka w 35 tc" a poinformowałam oczywiście że u mnie taka różnica. Moja gin jak zobaczyła ten wypis to absolutnie się nie zgodziła. Ja również kieruję się terminem 21.08
 
Może też być na jednej :*
Ja np mam jedną nogę pół cm krótsza od drugiej i mi to poszło w kręgosłup. Mam delikatna skolioze właśnie przez to że się biodra układają jedno niżej drugie wyżej.
A mój Aleks nabity, to przez ciężar właśnie przez jedną nożke krótsza bardziej koslawosc kostek ma widocznej na jednej z nich. Na obu problem ale na jednej bardziej po prostu
To boli cie przez to kregoslup co?
 
Wow widziałam takie porody na YouTube i chyba wolę na łóżku szpitalnym jednak. Ale jakaś położna będzie z Tobą w domu?
Szpitalne łóżko już miałam i jakoś wygodne też nie jest [emoji6] będę mieć dwie położne i inne ułatwiacze porodu.

Katinails aż muszę sprawdzić jak czop wygląda. Tydzień temu też miałam nitkę [emoji6]

Miłość w czasach popkultury też bym chętnie poszła na jakiś obiad [emoji16] ja jak czułam, że za niedługo urodzę, to poród był potem za kilka dni.

Mi się dziś nic nie chce. Szkoda, że nie mogę się iść położyć.
 
reklama
Do góry