reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No widzisz, pamiętasz co Ci wtedy pisalam? Ze to może znak żeby nie pakowac się w nowe zobowiązania. A napewno sobie poradzicie, bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

Po czasie wychodzą błędy które mogliśmy popełnić , chcieliśmy na już. Było nam bardzo przykro i byliśmy źli. Ale przeczekaliśmy i teraz widzimy, że miesiąc, dwa i będziemy u siebie. Bez zobowiązań. Po mału będziemy dokupywać wszystko, a przynajmniej u siebie bez rat, za swoje. :)
Teraz byle malutka przywitała świat , a później wszystko się ułoży :)
Ty mi się miałaś pochwalić gotowym pokojem. Bo chyba nie wysyłałaś zdjęć jeszcze ? Nie ominęły mnie prawda ? :)
 
reklama
A na kiedy masz termin ? Na ktore sierpnia ? Bo chyba nie na wrzesień ? :) Pewnie zawita do wAs wcześniej :* może nie będzie tak uparta jak moja. :)
Dziś jest równy miesiac do mojego terminu czyli 24 sierpnia. Zobaczymy, podobno już jest bardzo nisko na tyle, ze nie można było zobaczyć już jej buźki na usg. Lekarka coś jakby chciała zasugerować, ze może być szybciej. Ale ja uwierzę jak urodze :D
 
Po czasie wychodzą błędy które mogliśmy popełnić , chcieliśmy na już. Było nam bardzo przykro i byliśmy źli. Ale przeczekaliśmy i teraz widzimy, że miesiąc, dwa i będziemy u siebie. Bez zobowiązań. Po mału będziemy dokupywać wszystko, a przynajmniej u siebie bez rat, za swoje. :)
Teraz byle malutka przywitała świat , a później wszystko się ułoży :)
Ty mi się miałaś pochwalić gotowym pokojem. Bo chyba nie wysyłałaś zdjęć jeszcze ? Nie ominęły mnie prawda ? :)
Ja to wszystko rozumiem :) Jednak bez rat na głowie będzie Wam się żyło lepiej. A wszystko co potrzebujecie kupicie bez kredytu tylko nie od reki, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano ;) Napewno się wszystko poukłada.
Haha nie wysłałam, no bo nie jest jeszcze gotowy :p tzn muszę poukładać tam wszystko, na materac do łóżeczka jeszcze czekam, nie ma rolety ani firanki, takie niby głupoty zostały ale jeszcze :p
 
Ja nie wiem jak przeżyje te upały. Teraz na dworzu jeszcze 24 stopnie....
7AFA02F0-5A78-4F63-B8F4-82A5BED0D1AE.png
 

Załączniki

  • 7AFA02F0-5A78-4F63-B8F4-82A5BED0D1AE.png
    7AFA02F0-5A78-4F63-B8F4-82A5BED0D1AE.png
    170 KB · Wyświetleń: 616
reklama
Do góry