reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Sama nie wiem, która słodsza :)
Marta to ta z otwartymi ślipkami :)
Zobacz załącznik 881194 Zobacz załącznik 881195

Ale silne i piękne dziewuszki i rzeczywiście każda jest inna :) super [emoji173]️ zdrówka i powodzenia dla Was.

U mnie dziś od wczoraj południa późnego czuje przypływ energii tzn zdążyłam jeszcze po 20 odkurzać hah i dziś mam tez pare planów żeby do 15 nie leżeć przez tyle h w łóżku tylko się zmobilizować.

U nas tez upały niestety :(
IMG_0914.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0914.JPG
    IMG_0914.JPG
    126,9 KB · Wyświetleń: 426
Są różne :) I to na tyle, że nie mam bladego pojęcia w kogo Martusia się wdała, bo Mała Mi wygląda jak tatuś... ba! Ona zachowuje się jak tatuś, czyli: zaspokój moje podstawowe potrzeby, a jestem kupiona: nakarmić dobrze, poprzytulać i dajcie spać :p Bogowie, to dziecko jest takie spokojne, nakarmić tylko i albo śpi albo po cichutku tymi ślipkami sobie coś ogląda. Za to Marta to ogień, żarłok i w ogóle cycuś mamusi, na nim by wisiała, spała i ciumkała. Tak mi zajechała cyce, że muszę odciągać pokarm, bo przystawianie odpada do zagojenia się.
Martusia po Tobie pewnie :D ❤❤
 
Pół dnia spędziłam dziś i gina od 13.00 wyszłam po 16.00 ale mieli Klime więc dałam radę gorzej z dojazdem dobrze ze jeden przystanek tylko stałam bo czasem tak jest ze siedzi chłop brzuch mi niemal w oko wsadzam ale nie ustąpi, siostra mówi ze powinnam w takich sytuacjach sam spytać czy moglabyn usiąść ale póki mi nie słabo to postoje. Najważniejsze że miałam upragnione usg i wszystko ok 35 tc maly Wikotor/Julek nie możemy nadal się zdecydować waży 2961g więc przybiera na wadze.zaskoczyła mnie moja ginekolog bo pyta czy ja będę chciała cesarke. Jeszcze dziwczyna pobrala mi krew na hemoglobina jakoś nieumiejetnie ze wyszły słabe wyniki więc kazalam powtórzyć i były ok. Człowiek musi na wszystko uważać. Dzięki za życzenia imieninowe bo chyba któraś składała . W moim regionie obchodzi się tylko urodziny.
Najważniejsze, że Mały zdrowo rośnie☺
A czemu miałabyś mieć cc?

Znam ta "życzliwość" , raz w ciągu 9 miesięcy Pani kasjerka poprosiła mnie w Rossmanie przed kolejka, raz Pan w Biedronce przepuścił , krzyczał z drugiego końca sklepu prawie żebym przyszła :D bardzo miło z jego strony to było bo akurat było mi strasznie słabo. A dzisiaj w kolejce Pani z jednym napojem chciała mnie przepuścić z całym wózkiem zakupów. Podziękowałam serdecznie i odmówiłam.
Ale w większości ludzie na prawdę są znieczuleni i mają gdzies. Dlatego rozumiem twoje zażenowanie zachowaniem tego Pana.
Gratuluję udanej wizyty ! Super, że wszystko dobrze i waga też bardzo ładna :)
A masz wybór z tą CC ? To twoj drugi poród ?
Ja się często spotykam niestety z nieuprzejością ludzi w kolejce względem mojego stanu. Zazwyczaj to kasjerka mnie woła żebym podeszła bez kolejki. Wczoraj weszłam do apteki po femibion a tam czarno od ludzi. Do każdego okienka po 10 osób. Postałam z min z boku i nagle farmaceutka otwiera okienko specjalnie dla mnie i woła że proszę tę panią w ciąży. A tu dziadek z receptą nagle się wpieprza bo on już długo stoi. Dobrze , że go ustawiła , że on jej na ciężarną nie wygląda i wszyscy stoją i czekają nie tylko on. O Boziu..

A propo dziewczyny które biorą femibion 2, ile płacicie za opakowanie ? Ja najtaniej znalazłam za 39 zł i tak kupuje a w kwiatach polskich był za 48 zł bo pytałam w sobotę.

Niestety przegapimy.. ale dziecko dwutygodniowe to i tak jeszcze kruszynka więc nie wyobrażam sobie jego miny jak przyjedzie na wolne a córeczka już będzie w łóżeczku ❤️ gorzej będzie mu później wrócić do pracy znowu a nam rozstać się z nim , eh .. czemu to życie takie ciężkie :/
Klaudia nikt nie mówił że będzie lekko☺
Trzeba się cieszyć z tego co mamy. Najważniejsze żeby Malutka się zdrowa urodziła to wszystko inne samo się ułoży ☺

Sama nie wiem, która słodsza :)
Marta to ta z otwartymi ślipkami :)
Zobacz załącznik 881194 Zobacz załącznik 881195
Luiza gratuluję podwójnego szczęścia i podwójnej słodyczy w domu ☺ dziewczyny jak na bliźniaki to duże bardzo i super jest co dźwigać☺
A Ty jak się czujesz? Doszłaś już do siebie?

Dziś jest równy miesiac do mojego terminu czyli 24 sierpnia. Zobaczymy, podobno już jest bardzo nisko na tyle, ze nie można było zobaczyć już jej buźki na usg. Lekarka coś jakby chciała zasugerować, ze może być szybciej. Ale ja uwierzę jak urodze :D
Mój synek dwa tygodnie temu też już był bardzo nisko główką , że na usg nie dało się podejrzeć. Ale szyjkę miałam 3.20 to podejrzewam, że blisko terminu mogę rodzić. Gin nigdy nie powie , że na pewno urodzi się wcześniej bo to w każdej chwili może ulec zmianie. Trzeba czekać i już☺
 
reklama
@Bajunia ja najtaniej femibion2 kupiłam za 30 zł ale to była promocja w Ziko więc kupiłam 3 opakowania. Już mi się kończą zapasy i czekam kiedy znowu będzie po 30 bo oni co jakiś czas mają takie promocje.

U nas dzisiaj ma być 35 st ale deszcze od południa. Właśnie się pochmurzylo. Ja oczywiście się cieszę bo wczoraj jak było 35 i słońce to ledwo żyłam.

Ponoć wczoraj wysłali nam łóżeczko więc dzisiaj albo jutro powinno przyjść także wcześniej niż miało być. Oby tylko wszystko było z nim ok to zostanie do kupienia materac i chusta.
Strasznie się zbieram do kupienia chusty ale bardzo bym chciała motać od powiedzmy tygodnia po porodzie więc trzeba kupić bo inaczej z planów nici.
 
Do góry