reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

2 poród właśnie nie wiem o co jej chodziło z tym cc. Ona poprostu nic nie kojarzy...chodziło jak o pobranie tego wymazu na paciorkowce ze niby jak jest cc to nie ma potrzeby go robić. Inni lekarze wcześniej przed zajściem doradzali mi wywołanie w 38 tc.A ona nie ma opinii...Idę w czwartek do szpitala więc może tam jacyś konkretni ludzie coś powiedzą.
To czekamy na wiadomości :-*
 
reklama
@Luiza. RAJUSKU,ale super,że dziewczynki już z Tobą i ,ze takie zdrowe i duże. Trzymaj się dzielnie. Czy panienki z wyglądu są identyczne ,czy różne?

@zanka200389 coś się jednak rozkręca, bardzo mocno trzymam kciuki,bo jeśli skurcze na 100,to chyba wyciszanie niewiele daje?

@klaudiaa975 te kilka tygodni szybciutko minie i będziecie znowu razem całą rodziną, takie sytuacje zdarzają się . A teraz fajnie,jakby ktoś inny z rodziny bliski był z tobą przy porodzie i potem już po.

Ja dziś po pierwszym KTG. Dziecko przez pół badania chyba spało :) Potem zaczęły się jakieś poj skurcze do 50 i jeden 105,ale to raczej od ruszania się małej. Lekarz obejrzał wyniki powiedział,że ładny zapis. Kolejny za tydzień a jutro mam ostatnią wizytę u mojej ginekolog prowadzącej ciążę-zleci mi badania, pobierze pewnie wymaz i może poda dł szyjki.
 
Niestety przegapimy.. ale dziecko dwutygodniowe to i tak jeszcze kruszynka więc nie wyobrażam sobie jego miny jak przyjedzie na wolne a córeczka już będzie w łóżeczku [emoji173]️ gorzej będzie mu później wrócić do pracy znowu a nam rozstać się z nim , eh .. czemu to życie takie ciężkie :/
A może Mała się jeszcze urodzi do tego poniedziałku :*
 
reklama
Do góry