reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
2 poród właśnie nie wiem o co jej chodziło z tym cc. Ona poprostu nic nie kojarzy...chodziło jak o pobranie tego wymazu na paciorkowce ze niby jak jest cc to nie ma potrzeby go robić. Inni lekarze wcześniej przed zajściem doradzali mi wywołanie w 38 tc.A ona nie ma opinii...Idę w czwartek do szpitala więc może tam jacyś konkretni ludzie coś powiedzą.
 
Okres ciąży przeszłam bez większych problemów a teraz jak nie urok to sraczka.. Najpierw to okropne przeziębienie które trwa od zeszłej środy na szczęście został tylko katar i kaszel a teraz stan zapalny dziąseł.. Boli mnie cała kość policzkowa od nosa do ucha.. Myślicie że wystarczy płukanka z rumianku i sachol?
Przewialo Cię może od przeciagow? Jak tak to wygrzewaj A czy żeby masz zdrowe? Ja miałam tak W zeszłym roku myślałam ze mnie po basenie przewialo bolała mnieszczęka po jednej stronie po kilku dniach tylko jeden ząb który był do leczenia.
 
Mój kombinuje , żeby powiedzieć w sobotę, jak szef się nie zgodzi , żeby przeczekał sierpień na nową budowę , że urodziłam i zostaje z rodziną w domu. Byle by go wtedy nie wyrzucił. Ale tak chcemy i tak chyba zrobimy. Bo za przeproszeniem z ciapatymi robić, nie wiadomo gdzie , ile czasu itp to do dupy. Miesiąc by pracował do 17 tu w mieście, 100zl dniówka , wypłata 500zl co piątek i wolne weekendy więc super.
Dalibyśmy radę na pewno, a przez pierwszy miesiąc życia małej był by z nami. Mam nadzieję , że się nie zawaha i tak będzie brnął w ta opcję. Bardzo bym była zadowolona. Bo 2 tys na miesiąc i wieczory plus weekendy spędzone w trójkę to opcja o niebo lepsza niż 6tysiecy i bycie samej z córką przy porodzie i zaraz po porodzie . Bo pieniądze to nie wszystko. a jeszcze jak by został to by dorobił z ojcem na malowaniu mieszkania, to z głodu nie umrzemy. Sorkii , że tak się rozpisuje na tak prywatny temat , który was w ogóle nie interesuje ale chyba muszę się tak wyżalić ..
Świta racja pieniądze nie są takie ważne a ten czas pierwszych dni i godzin spędzonych wspólnie i więzi jaka między wami powstanie między ojcem a dzieckiem nie da się kupić i szkoda przegapić
 
To by była super opcja dla Was, bo tak jak piszesz pieniądze to nie wszystko. Nie wynagrodzą Wam czasu spędzonego razem we trojke tym bardziej na początku. Tak samo przy porodzie Twój byłby dla Ciebie wsparciem, napewno to lepiej niż być samej na porodówce. A jeśli miałby możliwość dorobienia na miejscu to jeszcze lepiej :) Trzymam kciuki, żeby się tak udało! ;* A i dziękuje za dobre słowo, rozstania są ciezkie, wiadomo ze z ukochanym jeszcze gorzej. Ja normalnie raczej się nie rozklejam, chociaż gdy widzę, ze mama płacze to sama mam łzy w oczach i nawet teraz jak sobie o tym pomyśle :( ale te hormony tez swoje robia...


Jednak wyjeżdża w poniedziałek. We wtorek lub środę brat lub siostra mnie zawiozą na wywołanie porodu. Jedzie normalnie na tą końcówkę budowy więc jesteśmy spokojni. Bo tam w dzień zarobi tyle co tu w cztery. Po 2 może 3 tygodniach będzie spowrotem , a przynajmniej będzie więcej pieniędzy. Może odrazu na jego kolejnym wolnym po tych 2/3 tygodniach się wyprowadzimy do siebie :) ja już będę ogarnięta z małą w miarę, bo tydzień do wywołania , kamila już nie będzie , a przez dwa tygodnie się nauczę córki troszkę. Takze jak już przyjedzie na wolne kolejne to będzie już miała te dwa tygodnie. Będzie łatwiej :) ta opcja pracy w Polsce przez miesiąc i wieczory wspólne pasowały nam bardzo ale jak już jest możliwość wrócenia na stare śmieci i za chwilę kolejne długie wolne to już nie będziemy cudować :) a możliwe , że jutro dostaniemy jakaś wiadomość od kuzyna na temat przejscia do tej fajnej firmy i wszystko zacznie się nam układać. No kiedyś musi eh. :)

Wiem , że to smutne. Dlatego przykro było nawet czytać. Łzy mamy najgorsze :( moja też będzie wyjeżdżać we wrześniu za granicę jeśli wszystko się ułoży po jej myśli. Zostanę troszkę sama ale takie życie :(
 
Przewialo Cię może od przeciagow? Jak tak to wygrzewaj A czy żeby masz zdrowe? Ja miałam tak W zeszłym roku myślałam ze mnie po basenie przewialo bolała mnieszczęka po jednej stronie po kilku dniach tylko jeden ząb który był do leczenia.

Ostatni raz u dentysty byłam w połowie grudnia i robiłam ostatniego zęba więc myślę że to stan zapalny ponieważ boli mnie miejsce po dwóch wyrwanych ósemkach z lewej strony i dziąsło po tej stronie.. Liczę na te płukanki i sachol że coś pomogą :)
 
reklama
Świta racja pieniądze nie są takie ważne a ten czas pierwszych dni i godzin spędzonych wspólnie i więzi jaka między wami powstanie między ojcem a dzieckiem nie da się kupić i szkoda przegapić
Niestety przegapimy.. ale dziecko dwutygodniowe to i tak jeszcze kruszynka więc nie wyobrażam sobie jego miny jak przyjedzie na wolne a córeczka już będzie w łóżeczku ❤️ gorzej będzie mu później wrócić do pracy znowu a nam rozstać się z nim , eh .. czemu to życie takie ciężkie :/
 
Do góry