reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja sobie ją jeszcze przed ciąża badałam [emoji23] i kiedyś z ciekawości sprawdzałam w ciąży to wysoko była. Nawrt się jej sięgnąć nie dało. A teraz odkąd czop zaczął odchodzić to ja już wiesz sprawdzam bo skurczy żadnych nie mam ani nic. I teraz jest tak nisko że sorry za określenie pół palca mi starczy włożyć i ja czuję. I jest bardziej otwarta niż miałam przed miesiączkami więc podejrzewam że to rozwarcie się robi. A ja żadnych objawów Oprócz tego czopa [emoji23] dlatego mówię byle do czwartku do wizyty żeby gin to Juz fachowo sprawdził [emoji23]
Podziwiam, ja bym nie wiedziała jak to samej sprawdzić [emoji16]
 
reklama
Zobacz załącznik 880149 Cześć dziewczyny, bardzo dawno się nie udzielałam, ale czytam was regularnie. Tyle piszecie, że jak nadrobię ta masę postów to już nie wiem na co odpisać. Chciałam się pochwalić moja kruszynką. Urodziła się wczoraj o 18:01, porod sn, termin miałam na 4 sierpnia. Agatka waży tylko 2880g i mierzy 48cm. Dostala 10pkt. Pozdrawiam was wszystkie.
Gratulacje;) dużo zdrowia :)
 
Co do planów na dzis to ja nie mam jakiś szalonych. Trzeba do końca ogarnąć sypialnie na pojawienie się dziecka. Ubieglotygodniowa akcja jazy do szpitala pokazała nam że powinniśmy już w 100% być gotowi, a my mamy wszystko co trzeba tylko nieuporządkowane, pochowane w różnych miejscach. Dziś będzie urządzanie i pewnie okaże się że tego czy owego brakuje. Choćby takich rzeczy jak jakiś pojemniczek, pudelko, półka. A jutro wieczorem lub we wtorek rano ma przyjechać moja mama na kilka dni. Nie przepadam za jej odwiedzinami bo nie potrafię z nią spędzać czasu... ona przezywa swiat bardzo negatywnie, ciagle by sie chciala wspolnie na coś oburzać. No ale wiem że dla niej to ważne by jeszcze się ze mną zobaczyc gdy jestem w dwupaku. Jakoś przetrwamy. Może przeciągnę ja na dobrą stronę mocy i nie będzie czuła potrzeby koncentrowania się na samych negatywach.
@Ewka34 - jak się masz po nocy?

Dobrego dnia Wam wszystkim :*

@Marta_Bdg - gratulacje z okazji urodzenia dzieciaczka :) jak się czujesz?
Dziękuję, czuję się całkiem dobrze, dość mocno że mnie leci i bardzo odczuwam kurczącą się macicę, ale po za tym wszystko ok. :)
 
Okolice mojego terminu, a nawet w sumie ten dzień co ja :) super, śliczna i waga bardzo ładna :) gratulacje i zdrówka dziewczyny :)

U nas zostało 12 dni do terminu Kornelii, może tez zrobi szybciej prezent :)

A można wiedzieć jak się zaczęło, że szybciej przed terminem urodziłaś? Jakieś miałaś wyraźne objawy już wcześniej, bóle itd?

Jak się czujesz?
Dziękuje, to moje drugie dziecko, i pierwsze również urodziło się dokładnie 14 dni przed terminem. Od początku tygodnia już czułam lekkie skurcze, kłucie w pochwie. Wczoraj rano myślałam, że odeszły mi wody pojechałam na IP. Tam byłam zbadana, miałam Ktg i okazało się, że to nie wody, w sumie nic mnie nie bolało. Pojechaliśmy z mężem jeszcze na zakupy i wtedy zaczęłam czuć już dość mocne ale nieregularne skurcze. Ok 14 zaczęły być już naprawdę bolesne ale nadal nieregularne. Dopiero o 15 zaczęły się regularne i były już co 2 min. Pojechaliśmy na IP okazało się, że mam już 5 cm rozwarcia. Jak weszłam na salę porodowa miałam już pełne rozwarcie. O 18 Niunia była na świecie. Musze jednak przyznać, że drugi poród był dużo bardziej bolesny.
Jak wszystko będzie dobrze jutro wychodzimy. ;)
 
reklama
Do góry