reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Haaha nie wyrobie przenieśli mi na salę moja obserwatorke..
Wczesniej jak byłam z nią na sali to mi pipke podglądała jak schodzilam z łóżka a teraz będzie chciała mi cycki z sutami na wierzchu podglądac .. :D
Ale jej się nie uda bo wychodzimy zaraz do domku już się pakuje po malu :)
 
No a u mnie szyjka coraz niżej. A żadnych skurczy, boli itp. I po trochę po nitce czop odchodzi [emoji23] byle do czwartku do wizyty, a potem do wtorku dokładnie do 37+0. I niech się dzieje co chce [emoji23]

Ja nie wiem jak tam szyjka, ale coraz czesciej mam uczucie, ze coś boli i niby siku, a idę i siedzę pare min zanim z ledwością trochę wysikam i tak pare razy.. i często robię już 2, wczoraj nagle zrobiło mi się niedobrze i miałam ochote wymiotować, ale nie miałam czym skoro o 16 kebab, a o 21:30 to już dawno do tego czasu byłam 2 razy na kibelku hah i ogólnie to czasami jak siadam to nic nie robię a mam wrażenie tak jakby sorki za określenie ale jakby mój tyłek się rozszerzył tzn tam jakby rozwarcie było xd nie wiem jak to wytłumaczyć hah
A skurcze czasami mam, wczoraj takie lekkie szybkie kłucia w szyjce tez były
 
Haaha nie wyrobie przenieśli mi na salę moja obserwatorke..
Wczesniej jak byłam z nią na sali to mi pipke podglądała jak schodzilam z łóżka a teraz będzie chciała mi cycki z sutami na wierzchu podglądac .. :D
Ale jej się nie uda bo wychodzimy zaraz do domku już się pakuje po malu :)

O super ;) czyli już za godzinkę będziecie u siebie? Ekstra :)
 
Haaha nie wyrobie przenieśli mi na salę moja obserwatorke..
Wczesniej jak byłam z nią na sali to mi pipke podglądała jak schodzilam z łóżka a teraz będzie chciała mi cycki z sutami na wierzchu podglądac .. :D
Ale jej się nie uda bo wychodzimy zaraz do domku już się pakuje po malu :)
Cudnie że się zbieracie! Dobrego pierwszego dnia w domu!
 
My niestety jeszcze w szpitalu bo Maly dostał żółtaczkę :( drugi dzień pod lampami. Na szczęście mam go w pokoju w tym specjalnym łóżeczku z lampami. Dziś mu będą sprawdzać poziom bilirubiny i zobaczymy co powie neonatolog. Mam nadzieję, że jutro wyjdziemy
Witaj, jak się czujesz?
 
Zobacz załącznik 880149 Cześć dziewczyny, bardzo dawno się nie udzielałam, ale czytam was regularnie. Tyle piszecie, że jak nadrobię ta masę postów to już nie wiem na co odpisać. Chciałam się pochwalić moja kruszynką. Urodziła się wczoraj o 18:01, porod sn, termin miałam na 4 sierpnia. Agatka waży tylko 2880g i mierzy 48cm. Dostala 10pkt. Pozdrawiam was wszystkie.
Gratuluje :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i Agatki:)
 
reklama
Dziś niedziela jakie plany macie Kobietki ?
Ja właśnie kończę sniadanie i mimo, ze leżę jeszcze z Małym w szpitalu to zaraz mam plan zadbać o siebie. Wezmę prysznic, ściągnę wreszcie tą antysexi koszulkę do karmienia i ubiore sukienkę taką luźna i zrobię make up. Muszę poprawić sobie humor:) trzymajcie kciuki żeby mu bilirubina spadła !
Miłego dnia :)
Kciuki zaciśnięte ;)
 
Do góry