reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny :)
Miałam ciężką noc..nie dlatego że mała nie spala a dlatego że wokół były jakieś halasy głosy płacz dzieci z innych sal . Moja obserwatorka jest po CC nie może się zająć wiadomo dzieckiem tak jak po sn , dziecko jej płakało marudzili a ona pół nocy : niunio nie płacze proszę ..niunio nie płacze proszę i tak w kółko ..położne przychodziły się pytaly czy zabrać dziecko nakarmia itp a ona że nie ..i tak pół nocy gadała do dziecka nie płacz.. do sali ma otwarte drzwi to słychać było . Wogole po CC trzeba dźwigac jak najmniej do picia woda że smoczkiem a ona ma koło szafki obok łóżka 2 duże baniaki wody 5 l :D jak ona chce pić z tego :D
od południa byłam sama na sali a w nocy przywieźli dziewczynę po porodzie i znów usnąć się nie dało mu musieli ja ogarnąć.
Dzisiaj pediatra mówiła o higienie dziewczynek żeby chusteczek uyzwac raczej na wyjścia w domu tylko woda bo chusteczki czasem powodują sklejanie się warg . Do higieny pepusxka tak jak wszędzie patyczek nasączony octeniseptem .
O 12 sie czegoś dowiem kiedy wychodzimy . Chyba nie nadrobię waszych wcześniejszych postów .., :/
Zobacz załącznik 880183
Ale ona jest śliczna [emoji16][emoji7]

Współczuję...uroki szpitala.. mam nadzieję, że szybko wyjdziecie[emoji4]
 
reklama
Haha jakie niecne plany [emoji5]

U mnie w ogóle tato mojego ma imieniny 25 lipca i przeczuwa, ze wtedy mała wyjdzie [emoji16] ciekawe czy się sprawdzi hah [emoji5] a 27 lipca całkowite zaćmienie będzie. Ciekawe czy wtedy będzie wysyp [emoji85][emoji87][emoji86]

Moj tato tez ma wtedy imieniny:)
Miałam termin wlasnie na 25 lipca, ale malutka zdecydowała sie na 5 lipca.
 
Może tak być :D mój tato ma imieniny 20 lipca. Urodziny 23 lipca. Z Aleksem z Om termin na 24 lipca. Kiedy się Aleks urodził? W imieniny dziadka a trzy dni przed jego urodzinami :) także mój tato miał prezent w postaci pierwszego wnuka :D

To dajesz tym bardziej nadzieje [emoji5][emoji16] ja mówię do mojego, że dziś już serio się poprzytulamy, bo już tak od środy planowałam hah a zawsze zasypialismy przy filmie albo było brak weny, a dziś już nawet mój Bartek bardzo chce jak codziennie mówię mu o tym, ze u nas już tyle maleństw się urodziło i pokazuje mu zdjęcia to się zachwyca [emoji5] i chciałby już córeczkę z nami.

To może zrobi niespodziewanke do środy hah albo śmieje się, ze mogłaby do jutra to zaoszczędzimy 150 zł za ostatnia wizytę xd
 
Może to i prawda, że są wcześniej dojrzałe, bo nawet po urodzeniu, często dziewczynki szybciej dojrzewają, uczą się nowych rzeczy itp :)

Natomiast moja ginekolog twierdzi tak jak napisała Lustysia, że częściej dziewczynki bywają przenoszone w ciąży niż chłopaczki :)

Bo są bardziej uparte haha to tez może być prawda [emoji56][emoji16][emoji86]
 
U nas lipiec cały obfituje w okazje kiedy mały mógłby się urodzić, ale on ma pewnie swój plan na życie od początku [emoji16] Ja już miałam imieniny, mąż miał już imieniny, teraz 26 ma moja babcia, 31 urodziny mój tata. A ja od początku ciąży mówiłam do Małego żeby urodził się 26 to wtedy wszyscy w trójkę będziemy mieć urodziny 26 tylko w różnych miesiącach [emoji16]

Hah to może posłucha :) oby [emoji5][emoji847]

Mi to już w sumie obojętnie kiedy, ale mam nadzieje, że nie dłużej niż te 12 dni [emoji4][emoji16][emoji28]
 
Hej.. nocka przespana z budzeniem na siusiu ;) maz dzis rano wykorzystany.. szykuje sie upalny dzien :) mialam delikatne skurczyki ale juz jest oki.. plamienie tez zniknelo ;)

Milego dnia dziewczyny ;)

@Marta_Bdg gratulacje..[emoji9] jest sliczna [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

To super, że skorzystaliście heh :) to dziś oczekujemy info od Ciebie, ze coś się zaczyna [emoji85][emoji86][emoji87][emoji378][emoji776][emoji179]
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Miałam ciężką noc..nie dlatego że mała nie spala a dlatego że wokół były jakieś halasy głosy płacz dzieci z innych sal . Moja obserwatorka jest po CC nie może się zająć wiadomo dzieckiem tak jak po sn , dziecko jej płakało marudzili a ona pół nocy : niunio nie płacze proszę ..niunio nie płacze proszę i tak w kółko ..położne przychodziły się pytaly czy zabrać dziecko nakarmia itp a ona że nie ..i tak pół nocy gadała do dziecka nie płacz.. do sali ma otwarte drzwi to słychać było . Wogole po CC trzeba dźwigac jak najmniej do picia woda że smoczkiem a ona ma koło szafki obok łóżka 2 duże baniaki wody 5 l :D jak ona chce pić z tego :D
od południa byłam sama na sali a w nocy przywieźli dziewczynę po porodzie i znów usnąć się nie dało mu musieli ja ogarnąć.
Dzisiaj pediatra mówiła o higienie dziewczynek żeby chusteczek uyzwac raczej na wyjścia w domu tylko woda bo chusteczki czasem powodują sklejanie się warg . Do higieny pepusxka tak jak wszędzie patyczek nasączony octeniseptem .
O 12 sie czegoś dowiem kiedy wychodzimy . Chyba nie nadrobię waszych wcześniejszych postów .., :/
Zobacz załącznik 880183


Mój Bartek jak ją zobaczył to powiedział, że cudowna jest [emoji7][emoji56] prześliczna i te włoski no marzenie.
Jeju to wspolczuje.. ale w poniedziałek was chyba wypuszcza do domku? Bo tam na pewno już męczące otoczenie i ta krejzi tez widze myśli, ze dziecko dosłownie posłucha zamiast wstać, ponosić, poprzytulać itd. Jeju co za mózg xd nawet jakby miała do szklanki przelewać to i tak głupota podnosić taka wielka 5 l bańkę i rzyzykwoac ze blizna się otworzy po cc..
ja tez te chusteczki to tylko w ostateczności gdzieś w podrozy gdzie nie ma możliwości nalanai wody czystej do miski albo gdzieś na mieście jak wyjdziemy na dłuższy spacer to szybko do galerii i przebrać bo jest pokój matki z dzieckiem :)
 
Do góry