reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Haha jakie niecne plany [emoji5]

U mnie w ogóle tato mojego ma imieniny 25 lipca i przeczuwa, ze wtedy mała wyjdzie [emoji16] ciekawe czy się sprawdzi hah [emoji5] a 27 lipca całkowite zaćmienie będzie. Ciekawe czy wtedy będzie wysyp [emoji85][emoji87][emoji86]
I pełnia też wtedy, urodziny mojej siostry i to tyle dobrego, bo to , że na drugi dzień zaczynam 41 tydzień nie brzmi za wesoło :frown:8-)8-)8-)
 
reklama
Dzien dobry,
Ja jestem ostatnio mniej aktywna, bo rodzinke mam u siebie na pare dni. Doczytałam Was z wczoraj i miałam nadzieje, ze więcej się zadziało tutaj u nas. Jutro z rana mamy wizytę u gin ciekawa jestem co u małej :)

@Ewka34 przykro mi, ze trafiłaś na taki personel w szpitalu i tak olali sprawę, ale może rzeczywiści będzie Ci lepiej przezywać te wszystkie bóle w domu. Tylko tak naprawdę skąd wtedy wiedzieć, ze coś się zaczęło, jak te bóle już są nie do zniesienia :/

@klaudiaa975 trzymam kciuki, żeby coś się rozkręciło ;) Dobrze, ze maja Cię na oku, tym bardziej, ze tętno małej wysokie.

A tak mi się jeszcze przypomniało co ostatnio powiedziała mi moja koleżanka, ze dziewczynki nie lubią rozstawać się z swoimi mamami i często lubią posiedziec dłużej w brzuszku ;) Także niech moc będzie z Wami hehe
To ja ostatnio usłyszałam, ze pierwsza ciaza z chłopcem jest przenoszona ;)
 
reklama
Do góry