reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzisiaj było normalne więc wczoraj to od ruchów musiało być. Zero skurczy na ktg. Zobaczę czy jutro będzie mój lekarz, jeśli tak to podpytam czy mogę wyjść i czekać w domu. Bo siedzieć do środy czy dłużej to bez sensu skoro się nic nie dzieje, tak mi się wydaje. Tylko ciekawe czy będą robili później problem z przyjęciem.
To dobrze, że to tętno się unormowało :) uparta ta Alicja i nie chce przywitać świata [emoji16]
 
reklama
Zobacz załącznik 880149 Cześć dziewczyny, bardzo dawno się nie udzielałam, ale czytam was regularnie. Tyle piszecie, że jak nadrobię ta masę postów to już nie wiem na co odpisać. Chciałam się pochwalić moja kruszynką. Urodziła się wczoraj o 18:01, porod sn, termin miałam na 4 sierpnia. Agatka waży tylko 2880g i mierzy 48cm. Dostala 10pkt. Pozdrawiam was wszystkie.


Okolice mojego terminu, a nawet w sumie ten dzień co ja :) super, śliczna i waga bardzo ładna :) gratulacje i zdrówka dziewczyny :)

U nas zostało 12 dni do terminu Kornelii, może tez zrobi szybciej prezent :)

A można wiedzieć jak się zaczęło, że szybciej przed terminem urodziłaś? Jakieś miałaś wyraźne objawy już wcześniej, bóle itd?

Jak się czujesz?
 
To nadawalabys się z moim.. ja ostatnio zaczęłam spać z mamą bo z nim się wytrzymac nie da. Powie mi dobranoc, da buzi , jeszcze nie zdążę się przekręcić z boku na bok a on już chrapie. To go budzę co jakiś czas, jego to meczy bo czuję , że nie śpi , że wszystko czuje o słyszy to po co go budzę , że przecież nie chrapie. I rzeczywiście, powiem" Kamil " a on , nie zaspany, oczy jak 5zl i odpowiada. Ciekawe czy jest na to jakiś lek w aptece ?
Jeśli chodzi o preparaty, żeby działały na szybko, to oczywiście są [emoji16] Desnoran i tańszy "nie chrap". Mój je ma i jest ok[emoji16] ale przede wszystkim powinien spać trochę wyżej. I mój nie chrapie, jak śpi na boku[emoji4]
Zobacz załącznik 880149 Cześć dziewczyny, bardzo dawno się nie udzielałam, ale czytam was regularnie. Tyle piszecie, że jak nadrobię ta masę postów to już nie wiem na co odpisać. Chciałam się pochwalić moja kruszynką. Urodziła się wczoraj o 18:01, porod sn, termin miałam na 4 sierpnia. Agatka waży tylko 2880g i mierzy 48cm. Dostala 10pkt. Pozdrawiam was wszystkie.
Gratulacje![emoji16]
 
Dziś niedziela jakie plany macie Kobietki ?
Ja właśnie kończę sniadanie i mimo, ze leżę jeszcze z Małym w szpitalu to zaraz mam plan zadbać o siebie. Wezmę prysznic, ściągnę wreszcie tą antysexi koszulkę do karmienia i ubiore sukienkę taką luźna i zrobię make up. Muszę poprawić sobie humor:) trzymajcie kciuki żeby mu bilirubina spadła !
Miłego dnia :)

Ja tez dziś chyba zrobie z siebie człowieka hah. My wstaliśmy, Bartek wyszedł z pieskiem, ja idę wziąć zaraz myju i czekam na śniadanko :) a później to nie wiem, narazie mamy brak planów [emoji5]
 
Dzien dobry,
Ja jestem ostatnio mniej aktywna, bo rodzinke mam u siebie na pare dni. Doczytałam Was z wczoraj i miałam nadzieje, ze więcej się zadziało tutaj u nas. Jutro z rana mamy wizytę u gin ciekawa jestem co u małej :)

@Ewka34 przykro mi, ze trafiłaś na taki personel w szpitalu i tak olali sprawę, ale może rzeczywiści będzie Ci lepiej przezywać te wszystkie bóle w domu. Tylko tak naprawdę skąd wtedy wiedzieć, ze coś się zaczęło, jak te bóle już są nie do zniesienia :/

@klaudiaa975 trzymam kciuki, żeby coś się rozkręciło ;) Dobrze, ze maja Cię na oku, tym bardziej, ze tętno małej wysokie.

A tak mi się jeszcze przypomniało co ostatnio powiedziała mi moja koleżanka, ze dziewczynki nie lubią rozstawać się z swoimi mamami i często lubią posiedziec dłużej w brzuszku ;) Także niech moc będzie z Wami hehe


A ja właśnie czytałam na odwrót, ze dziewuszki szybciej często dojrzewają, są silniejsze i przez to często rodzą się przed terminem w porównaniu do chłopaczków :) ale wiaodmo, to pewnie zależy od wielu czynników. No moja mogłaby już chcieć wyjść, zobaczymy :D ja mam jutro o 18 wizytę ostatnia i licze, ze jak wsio sprawdzi lekarz i zrobi tez sprawdzenie szyjki tym cholerstwem co tak ostatnio mnie bolało to może coś uruchomi i urodzę jutro hah, a jak nie to chociaż może małą zaczepi i ona się wkurzy i będzie chciała wyjść :D tak sobie marze jak patrzę na te wasze słodziaki na zdjęciach
 
Jeśli chodzi o preparaty, żeby działały na szybko, to oczywiście są [emoji16] Desnoran i tańszy "nie chrap". Mój je ma i jest ok[emoji16] ale przede wszystkim powinien spać trochę wyżej. I mój nie chrapie, jak śpi na boku[emoji4]Gratulacje![emoji16]
No właśnie. A mój wiecznie się przekręca na plecy i jest masakra. Budzę go za kaZdym razem i każe spać na boku ale marudzi , że mu nie wygodnie cała noc tak spać. Więc ja wtedy idę do mamy [emoji16]
 
No właśnie. A mój wiecznie się przekręca na plecy i jest masakra. Budzę go za kaZdym razem i każe spać na boku ale marudzi , że mu nie wygodnie cała noc tak spać. Więc ja wtedy idę do mamy [emoji16]
To niech ma wyżej poduszkę [emoji4] powinno trochę pomóc. Niech sobie kupi krople albo spray i też będziesz miała łatwiej[emoji16]
 
reklama
A ja właśnie czytałam na odwrót, ze dziewuszki szybciej często dojrzewają, są silniejsze i przez to często rodzą się przed terminem w porównaniu do chłopaczków :) ale wiaodmo, to pewnie zależy od wielu czynników. No moja mogłaby już chcieć wyjść, zobaczymy :D ja mam jutro o 18 wizytę ostatnia i licze, ze jak wsio sprawdzi lekarz i zrobi tez sprawdzenie szyjki tym cholerstwem co tak ostatnio mnie bolało to może coś uruchomi i urodzę jutro hah, a jak nie to chociaż może małą zaczepi i ona się wkurzy i będzie chciała wyjść :D tak sobie marze jak patrzę na te wasze słodziaki na zdjęciach
Tak masz rację :)
Moja mama jest pielęgniarką. Zanim zaszła w ciąże ze mną pracowała na oddziale z noworodkami. I sama mówiła żebym się nie stresowała teraz. Bo dziewczynki są szybciej dojrzałe narządowo niż chłopcy. I w razie wcześniejszego porodu dziewczynki często nie potrzebują być wspomagane.
Kiedyś jak się dziecko za wcześnie rodziły, medycyna jeszcze nie była taka rozwinięta jak dzisiaj mamy to chłopcom niewielkie szansze się dawało.
Sama mam klientke ktora teraz jest 40+, urodziła się w 26tc. Jak na tamte lata - cud! Kobieta bez chorób wczesniaczych :)
 
Do góry