reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Tak masz rację :)
Moja mama jest pielęgniarką. Zanim zaszła w ciąże ze mną pracowała na oddziale z noworodkami. I sama mówiła żebym się nie stresowała teraz. Bo dziewczynki są szybciej dojrzałe narządowo niż chłopcy. I w razie wcześniejszego porodu dziewczynki często nie potrzebują być wspomagane.
Kiedyś jak się dziecko za wcześnie rodziły, medycyna jeszcze nie była taka rozwinięta jak dzisiaj mamy to chłopcom niewielkie szansze się dawało.
Sama mam klientke ktora teraz jest 40+, urodziła się w 26tc. Jak na tamte lata - cud! Kobieta bez chorób wczesniaczych :)


Właśnie tez tak czytałam w Internecie :) to pociesza heh :) ale kurcze, mnie to nie dziwi, ze tak jest.

Zobaczcie później kobity kto ma w życiu twardsza dupę i potrafi więcej znieść psychicznie i fizycznie, no my :) wiadomo faceci tez wytrwali i pomagają, ale my to jednak mamy w genach już [emoji16]
 
Albo ja go udusze ta poduszka i będę mogła się wyspać :evil:


Haha jakie niecne plany [emoji5]

U mnie w ogóle tato mojego ma imieniny 25 lipca i przeczuwa, ze wtedy mała wyjdzie [emoji16] ciekawe czy się sprawdzi hah [emoji5] a 27 lipca całkowite zaćmienie będzie. Ciekawe czy wtedy będzie wysyp [emoji85][emoji87][emoji86]
 
Właśnie tez tak czytałam w Internecie :) to pociesza heh :) ale kurcze, mnie to nie dziwi, ze tak jest.

Zobaczcie później kobity kto ma w życiu twardsza dupę i potrafi więcej znieść psychicznie i fizycznie, no my :) wiadomo faceci tez wytrwali i pomagają, ale my to jednak mamy w genach już [emoji16]
Haha no tak [emoji23] mi Aleksa w 34 tc jeszcze wstrzymywali. A teraz nie wiem czy Maje czy wstrzymywali [emoji23] fakt faktem też już 36tc więc raczej nie byłoby sensu
 
Haha jakie niecne plany [emoji5]

U mnie w ogóle tato mojego ma imieniny 25 lipca i przeczuwa, ze wtedy mała wyjdzie [emoji16] ciekawe czy się sprawdzi hah [emoji5] a 27 lipca całkowite zaćmienie będzie. Ciekawe czy wtedy będzie wysyp [emoji85][emoji87][emoji86]
Może tak być :D mój tato ma imieniny 20 lipca. Urodziny 23 lipca. Z Aleksem z Om termin na 24 lipca. Kiedy się Aleks urodził? W imieniny dziadka a trzy dni przed jego urodzinami :) także mój tato miał prezent w postaci pierwszego wnuka :D
 
Tak masz rację :)
Moja mama jest pielęgniarką. Zanim zaszła w ciąże ze mną pracowała na oddziale z noworodkami. I sama mówiła żebym się nie stresowała teraz. Bo dziewczynki są szybciej dojrzałe narządowo niż chłopcy. I w razie wcześniejszego porodu dziewczynki często nie potrzebują być wspomagane.
Kiedyś jak się dziecko za wcześnie rodziły, medycyna jeszcze nie była taka rozwinięta jak dzisiaj mamy to chłopcom niewielkie szansze się dawało.
Sama mam klientke ktora teraz jest 40+, urodziła się w 26tc. Jak na tamte lata - cud! Kobieta bez chorób wczesniaczych :)
Może to i prawda, że są wcześniej dojrzałe, bo nawet po urodzeniu, często dziewczynki szybciej dojrzewają, uczą się nowych rzeczy itp :)

Natomiast moja ginekolog twierdzi tak jak napisała Lustysia, że częściej dziewczynki bywają przenoszone w ciąży niż chłopaczki :)
 
reklama
Haha jakie niecne plany [emoji5]

U mnie w ogóle tato mojego ma imieniny 25 lipca i przeczuwa, ze wtedy mała wyjdzie [emoji16] ciekawe czy się sprawdzi hah [emoji5] a 27 lipca całkowite zaćmienie będzie. Ciekawe czy wtedy będzie wysyp [emoji85][emoji87][emoji86]
U nas lipiec cały obfituje w okazje kiedy mały mógłby się urodzić, ale on ma pewnie swój plan na życie od początku [emoji16] Ja już miałam imieniny, mąż miał już imieniny, teraz 26 ma moja babcia, 31 urodziny mój tata. A ja od początku ciąży mówiłam do Małego żeby urodził się 26 to wtedy wszyscy w trójkę będziemy mieć urodziny 26 tylko w różnych miesiącach [emoji16]
 
Do góry