reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak wypije kubek to się zesikam bo ciągle leżę na wstrzymaniu, nie chce biegać do łazienki a najchętniej bym spała na toalecie [emoji23] mam tylko wodę smakowa i nie mogę jej pić bo jutro mocz i krew rano chcą pobrac. Położna
Zmierzyła teraz tętno małej, 170 i zauważyła , że brzuch twardnieje regularnie. Będzie obserwować
Dobrze, ze pojechalas. Tak bys sie ciagle zamartwiala co z ta pepowina :) a to moze akcja sie rozwinie :D
 
reklama
Ja też takich drogich rzeczy z wyposażenia nie kupuję ale ten dywan marzył mi się od dawna, mama mi dołożyła 500zl i kupiłam.
Fajnie, że wam się lepiej układa, cieszę się:)

Zazdroszczę Wam tego, że wasi faceci tyle robią w domu. Mój to nic nie chce robić jak mu nie powiem, nie pokażę palcem to się nie domyśli a i to często się wykręca. W dużej mierze to wina teściowej bo ona go zawsze wyręczała nigdy nawet mu odkurzać nie pozwalała, zamiatać, gotować nic dosłownie. Zawsze wszystko pod nos mu podsuwa. Jak ze mną zamieszkał chlop 24lata i musiałam go uczyć podstawowych rzeczy. Dlatego moich synów uczę od małego obowiązków domowych i nie ma muszą zrobić i tyle.
Z moim zawsze sie dzielimy na pol sprzataniem domu, tylko, ze zanim on sie zbierze to mija pol dnia. I dzisiaj jak zaczelam sprzatac ok 10 tak podlogi mylam kolo 18, bo tyle mu zeszlo. Pare miesiecy temu umyl okna, bo mu powiedzialam. Gotowac tez umie ale mu sie nie chce. Ciekawa jestem jak to bylo z jego ex, ktora nie umiala gotowac. Pewnie na gotowcach caly czas jechali [emoji14]
 
Dziewczyny, czy to znaczy, że tylko ja mam teraz przypływ energii? Mimo przeróżnych codziennych bóli? Od 2 tygodni codziennie coś robię, tzn chodzę na spacery, po centrach handlowych, do knajpek i kawiarni, w domu sprzątam i gotuję? Ja właśnie teraz mogłabym góry przenosić [emoji16] Mam dużo więcej siły i energii niż kilka tygodni temu :)

Ja w poprzednim tygodniu miałam kilka dni takich że miałam więcej siły i energii. Czułam , że mogłabym więcej robić niż robiłam. Tzn oprócz codziennych czynności myłam jedno okno dziennie bo nie chciałam przegiąć , żeby sobie nie zaszkodzić. Ale te czynności mnie tak nie meczyły. I nawet zgagę mam rzadziej. Jednak od kilku dni znów czuję się jak staruszka. Jak położę się na kanapie to nie mam siły się zebrać. Ogólnie jak się rozruszam to jakoś daję radę. W domu mam chłodno przyjemnie. Najgorzej wyjść na dwór na upał..
 
Ja tak mam jak Ty[emoji16]dużo energii[emoji16]fakt, że potem muszę odpoczywać wieczorem [emoji16]

Uwolniłaś się od niej[emoji16]

Ja w czwartek miałam skurcze dochodzące nawet do 80 i powiedzieli mi że mogę wracać i jest ok[emoji16] Tylko, że ja ich nie czułam.. albo inaczej nie czułam że są bolesne
No to wysokie skurcze. Tyle , że u mnie te słabe ruchy były i może dlatego chcieli skontrolować. Teraz wysokie tętno małej. Zobaczymy co rano powiedzą
 
No to wysokie skurcze. Tyle , że u mnie te słabe ruchy były i może dlatego chcieli skontrolować. Teraz wysokie tętno małej. Zobaczymy co rano powiedzą
Lepiej, żeby to skontrolowali[emoji4] A tętno już ci kontrolowali ponownie, czy dopiero rano będą to robić? W razie czego jesteś już w dobrych rękach[emoji4]
 
image.jpg
A mnie naszło na dżem i zrobiłam właśnie 2 słoiczki :D.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 457
reklama
Ja mam to szczęście do szpitala .. mieliśmy dzisiaj wyjść ale jednak nie bo trochę za wysoki poziom biliburuny i jest naświetlana .
Czuje się jakbym juz tu mieszkała ..
Dzisiaj mam już takie pełne cycki nabite od mleka , jak cała ciaze nie urosły tak teraz o 2 rozmiary większe napewno , wczoraj jeszcze były miękkie i siara bo przezroczyste a dzisiaj większe mleczko już inne i duuzo aż musiałam trochę odciągnąć ręcznie bo bolały już trochę .
Ja jak z Natalką wyszłam do domu to ona w domu dopiero lekko zażółkła ale położna która przychodziła do nas kazała ją w ciągu dnia we wózku przy oknie trzymać żeby naturalnie doświetlać i żeby dużo piła. Oczywiście piła tylko z cyca bo butelki nie tolerowała żeby wodą dopajać, to co chwilę dawałam jej pierś i w sumie po dwóch dniach zeszło.
Już byście chcieli być w domu na pewno. Ciekawa jestem reakcji braciszka ☺ i Ty się pewnie już strasznie stęskniłaś za małym..
 
Do góry