reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mała miała za wysokie tętno teraz. Za godzinę położna zbada jeszcze raz. Norma to 140-160 a miała blisko 200 :/ chyba , że dlatego , że się ruszała to tak podskoczyło.

Ojej to dużo. Wiec tym bardziej dobrze, ze zostałaś tam :) to bardzo duże tętno i wątpię żeby było spowodowane i podwyższone aż tak ruchami małej, bo ja będąc pod ktg przez 40 min tak miesiąc temu to ona się ruszała i miała ciśnienie idealne tzn 140-160, a 200 to już dużo i lepiej niech obserwują do nocy :)
 
reklama
Nie mówił czy było większe niż ostatnio miałam, nie spytałam :/ . Ale po badaniu tak kłuje , że ledwo z łazienki wrocilam
Do tego wykończe się z sikaniem. Leżę na końcu sali, jak wyjdę to idę przez drugą gdzie też leżą kobiety , a
Lazienka na samym końcu długiego korytarza. zejdę z toalety i znowu chce mi się siku... Masakra [emoji30]


Na pewno po badaniu podraznil szyjkę i mogła się jeszcze skrócić. Ja dlatego czekam na poniedziałek i wizytę i co tam u niej i jak będzie wlasnei „dogłębnie” sprawdzał wszystko to na bank tez coś naruszy i może by się zaczęło coś dziać konkretnego :D
 
@klaudiaa975 no ciekawa jestem czy się coś u Ciebie rozwinie. Życzę z całego serca!

@KatiNails super, że Alex zadowolony i imprezka udana! Tort super wyglądał!

Marta dzwoniła zapłakana, że chce do taty i mamy... Zmęczona już była. Trochę się uspokoiła jak rozmawialiśmy z kamerą. Pytała się czy Leonardo się już urodził ❤️. Jak mówiliśmy, że nie to pytała się czy już się urodzi jak ona wróci z urlopu. Miło, że tak czeka na braciszka ❤️.

Dziękuje :-*
 
Pij dużo wody. Ja tak miałam też u lekarza, że mały miał za wysokie tętno koło 170, lekarka kazała wypić mi 2-3 kubki wody i za 15 min tętno było już 144-148
Jak wypije kubek to się zesikam bo ciągle leżę na wstrzymaniu, nie chce biegać do łazienki a najchętniej bym spała na toalecie [emoji23] mam tylko wodę smakowa i nie mogę jej pić bo jutro mocz i krew rano chcą pobrac. Położna
Zmierzyła teraz tętno małej, 170 i zauważyła , że brzuch twardnieje regularnie. Będzie obserwować
 
Moim zdaniem to te skurcze takie w miarę już wysokie i mimo ruchów małej dobrze, że zostałaś w szpitalu, bo teraz to już taki stan, ze w danej chwili na nic się aż tak nie zanosi, a za pare h może zacząć się konkretna akcja także dla świetego spokoju i mniejszego stresu lepiej do poniedziałku zostać pod obserwacja :)
Myślę , że dłużej mnie przytrzymają. Minimum te trzy dni. To liczę , niedzielę, poniedziałek , wtorek i w środę mnie puszcza. Oby coś się wydarzyło do tej pory [emoji5] a Ty jak się czujesz ?
 
Jak wypije kubek to się zesikam bo ciągle leżę na wstrzymaniu, nie chce biegać do łazienki a najchętniej bym spała na toalecie [emoji23] mam tylko wodę smakowa i nie mogę jej pić bo jutro mocz i krew rano chcą pobrac. Położna
Zmierzyła teraz tętno małej, 170 i zauważyła , że brzuch twardnieje regularnie. Będzie obserwować
To masz lepsza opieke niz ja mialam :)
 
reklama
To masz lepsza opieke niz ja mialam :)
Słyszałam jak dziewczyna z łóżka obok gadała przez telefon i mówiła , że się pozmieniało w tym szpitalu i po terminie trzymają całe dwa tygodnie i dopiero wywołują , a mi lekarz kazał się zgłosić dwa dni po terminie i 5 dni po wywołają. Czyli w przyszły piątek. Ciekawe jak to będzie :/
Ale jeśli chodzi o opiekę to póki co jest okej. A ty masz blisko siebie tylko jeden szpital? Może jak będą tak mocne skurcze jak miałaś to lepiej położyć się gdzieś indziej
 
Do góry